Кріозаморожування з використанням рідкого азоту надзвичайно часто використовують у медичних лабораторіях під час здійснення різноманітних досліджень. Також такі установки застосовують для зберігання різних матеріалів, зокрема клітин тканин, органів, стовбурових клітин та ін. З кожним роком це обладнання удосконалюють та виготовляють дедалі компактніших розмірів. Прилади є зручними та безпечними.

В одному приладі поєднано комп’ютер, дисплей та низькотемпературну камеру. У камері можна розміщувати будь-яке оснащення для подальшого заморожування, зокрема ампули, кріопакети, пробірки. Завдяки прозорій кришці можна спостерігати за процесом заморожування. Зручний інтерактивний інтерфейс дає можливість з легкістю управляти всією установкою.

Для того щоб забезпечити безперебійну подачу рідкого азоту, необхідно використовувати спеціальне устаткування. Для його виготовлення використовують тільки найякісніші матеріали, зокрема нержавіючу сталь. Наявний вбудований показник рівня рідини. Ці посудини мають досить компактні розміри, що дозволяє використовувати їх у лабораторних умовах.

Посудини Дюара виготовлені із алюмінію з подвійними стінками, між якими вакуум та ізоляційний матеріал. Завдяки цьому можна забезпечити тривалий термін зберігання.

У процесі експлуатації кріогенного устаткування потрібно дотримуватися встановлених правил безпеки, оскільки кріорідини та гази під час реакції із повітрям є пожежонебезпечними. Якщо дотримуватися встановлених вимог, то ризик виникнення аварійних ситуацій дорівнює нулю. Тому вибирати виробника устаткування потрібно якомога ретельніше, адже від цього залежить Ваша безпека у майбутньому.

Наші працівники з особливою відповідальністю та ретельністю ставляться до підбору обладнання, тому Ви можете нам довіряти. Ми співпрацюємо із провідними австрійськими, німецькими, швейцарськими виробниками, які посідають лідерські позиції серед виробників лабораторного устаткування. Постачаємо устаткування безпосередньо від виробників, тому ціна Вас приємно здивує.

Придбати кріогенне устаткування можна у нашій компанії «Колізей 21». У нас представлено надзвичайно великий асортимент різноманітного устаткування, яке призначене для використання у лабораторних умовах. Доставку замовлень здійснюємо по всій території України. Каталог обладнання постійно поповнюється новими товарними позиціями. Дізнатися будь-яку додаткову інформацію можна за контактними номерами телефонів. Будемо раді нашій співпраці та чекаємо на замовлення!