Неодноразово до компанії «Топсітісервіс» зверталися власники підприємств з таким проханням: «Потрібна модернізація системи на елеваторі!» Це зумовлюється тим, що під час звичайної роботи елеватора не могло повноцінно виконуватися його завдання, яке передбачає уникнення втрати у кількості зерна та унеможливлення варіанту зниження його якості. Втрата зерна завдає значних збитків підприємству, хоча саме під час зберігання вони і виникають. Це можна пояснити недосконалими технологіями та неналежним рівнем оснащення.

Щоб зерно добре зберігалося, потрібно насамперед подбати про його якісне і ретельне очищення. Для того щоб цього досягнути, варто здійснити модернізацію системи на елеваторі.

Зерно перед зберіганням проходить спеціальну обробку, яка здійснюється фізичними, біологічними та хімічними засобами. Найбільш поширеним варіантом обробки є протруювання, тобто обробка хімічними засобами. Щоб ця процедура пройшла вдало, потрібно здійснити ретельне очищення зерна.

На одному з елеваторів, які вже довгий час функціонували, з'явилася потреба у модернізації системи управління та контролю за підготовкою і протравленням зерна. Щоб зробити роботу елеватора якіснішою, потрібно було встановити додаткові вузли в конструкцію автоматичного дозування протравлювальних речовин.

Перед початком модернізації системи на елеваторі спеціалісти компанії «Топсітісервіс» спільно з командою приватного підприємства «Сіменком інжиніринг» здійснили аналіз встановленої на елеваторі системи, щоб ознайомитися з усіма деталями її роботи. Після цього ми узгодили технічне завдання. Наступним етапом було здійснення підбору елементної основи, за чим послідувала розробка проектно-технічного рішення на базі ПЛК Siemens S7-1200. Після такої проробленої роботи проектне рішення та технічна документація були передані замовнику на розгляд.

Після аналізу замовником нашого рішення було розпочато модернізацію системи управління і контролю підготовки і протравлення зерна. Як наслідок – заощадження ресурсів елеватора. Клієнт отримав цілісну систему автоматизованої обробки зерна протравлювальними речовинами. Покращена та модернізована робота системи забезпечує тепер надійний захист від паразитів та інших негативних впливів! 

Уся пророблена робота забезпечила вищий рівень якості надання послуг елеватора, у зв'язку із чим конкурентоспроможність підприємства також зросла!

Якщо Вашому підприємству також потрібна автоматизація та управління елеваторів і зерносховищ, то обов'язково зверніться до нас! Ми проведемо все на найвищому рівні!