Ще кілька років тому автоматична закаточна машинка (ключ) була абсолютно невідомою для українців, проте ТОВ "Продмаш" стало першим і єдиним виробником такої техніки у нашій країні. Новинка швидко прижилася і суттєво полегшила процес закатування для багатьох господарок і господарів.

Різновиди закаточних ключів. Відмінності між ними

Почнемо з найпростішого варіанту, яким є ручний закаточний ключ. Це перевірений часом товар. Принцип його дії доволі простий. Він одягається на кришку, яка щільно притискається однією рукою до горлечка банки, інша рука тим часом повертає рукоятку. Через кожен круг - один поворот. І вже через 8-12 обертів банка герметично закриється.

Іншим відомим типом є «ключ-равлик». Процес закатування порівняно з ручним ключем істотно спрощується, тому що не потрібно постійно підкручувати ролик ближче до горлечка.

Одними із найзручніших серед закаточних ключів можна назвати напівавтоматичні. Вони можуть регулюватись під горлечко потрібного діаметру. Для закатування варто всього лиш повернути рукоятку ключа 6 разів за часовою стрілкою або проти неї, після чого ви почуєте характерний звук, що сигналізуватиме про те, що закатування успішно завершено.

Та найоптимальнішим варіантом є все ж автоматичний закаточний ключ. Варто лише встановити його на кришку і опустити важіль. Закатування триває всього 30 секунд.

Автоматичний закаточний ключ можна придбати в нашому-інтернет магазині за вигідними цінами. ТОВ «Продмаш» виготовляє кілька різновидів закаточних ключів: закаточний ключ-автомат МЗР-1АР з роликом та МЗР-1АП з підшипником, закаточна машинка з підшипником МЗР-1П, машинка для консервування з роликом МЗР-1. Товари можна переглянути в рубриці "Машина закаточна".

Зазначимо, що успішно співпрацюємо з відомими українськими підприємствами: ВАТ "Вінницька харчосмакова фабрика", ТОВ "Фірма ОНИСС", ТОВ «Рибоконсервний завод "Екватор"», ТОВ «Агрофірма "Столична"», ВАТ "Сімферопольський завод ім. С. М. Кірова", ТОВ ТПФ "Наталка", ТОВ "Агрокон", ПАТ "Білицький молочноконсервний комбінат", ТОВ "Аккад" та ін. 

Тож щиро запрошуємо до співпраці! В особі нашої кампанії ви обов'язково знайдете надійного партнера на тривалу перспективу! Та й якість наших послуг постійно зростає, і ви можете переконатися в цьому особисто!

Якщо у вас вже виникли запитання щодо оптових закупівель товарів, розміщених на нашому сайті, то радимо звернутися до нас, завітавши до рубрики "Контакти" або зателефонувавши за вказаними номерами. Чекаємо замовлень!