Мешканці дерев'яних будинків кажуть, що дерево продовжує випромінювати енергію тепла, створюючи у приміщенні комфортну атмосферу єдності з природою. Деревина справді підкреслює екологічність споруд. Вони наповнені неповторним ароматом, а поєднання давніх традицій і сучасних технологій дозволяє втілити широкий спектр цікавих дизайнерських ідей. Чимало власників таких будівель, прагнучи збереження загального стилю дому і посилення відчуття затишку, оформляють інтер'єр також дерев'яними елементами декору.

Деревина – завше оптимальний варіант. Сучасне будівництво з деревини суттєво вдосконалюється новими технологіями. Незмінною залишилася лише його головна складова – конструкція з масиву натуральної деревини. Завдяки застосуванню нового високотехнологічного обладнання, що забезпечує точність обробки деревини, сучасні дерев'яні будівлі набули багатьох якостей, які вигідно вирізняють їх на тлі кам'яних і цегляних споруд. Крім того, будинок з натурального дерева є енергоефективним. 

Будівництво зрубових будинків здійснює компанія «Хата-Зруб», яка багато років працює в сфері будівництва. Зводимо будинки в Україні, Угорщині, Словаччині, Австрії, Хорватії, Сербії, Греції. Завдяки високому професіоналізму ми отримали визнання в Європі.

Будівництво здійснюється за технологією тесаного зрубу. Ліс ми заготовлюємо взимку на власних лісопилках в Карпатах. А заготівля в зимовий час, як відомо, сприяє отриманню оптимальних характеристик деревини – міцності і довговічності.

Замовити послуги ви можете на сайті та за контактними номерами. Звертайтеся до нас вже зараз, і ви зможете оцінити всі переваги брусового будинку особисто! Саме для тих, хто хоче мати власний дерев'яний будиночок, ми пропонуємо свої послуги!

Про них детально можна дізнатися, завітавши в рубрику "Послуги". Також на сайті зазначений прайс цін на будинки зі зрубу, які, до речі, є дуже привабливими на сьогодні. Крім того, у фотогалереї розміщені фотографії, які наочно показують перелік об'єктів.

Зазначимо, що ми спеціалізуємося на виготовленні дерев'яних будинків високої якості. Усі матеріали ретельно підібрані та підготовані нашими фахівцями, тому, вибираючи нашу компанію, ви отримуєте красивий та комфортний будинок в найкоротші терміни!

Зробити замовлення на нашому сайті легко і зручно. Для цього слід скористатися контактною інформацією і зв'язатися з менеджером-консультантом компанії.

«Хата-Зруб» – справді ваш дім і затишок!