Будинки, у яких головним матеріалом є деревина, неймовірно популярні, і не лише в Україні, а й за кордоном. Оскільки деревина відіграє роль екологічного матеріалу, що забезпечує у збудованій конструкції належний затишок і омріяний комфорт, дедалі частіше замовляють саме цей вид будівництва.

На сьогодні багато жителів віддають перевагу екологічно чистому житлу з різних сортів деревини. Не втрачають попиту будинки під ключ, виготовлені за унікальними проєктами.

Тож якщо вас зацікавили дерев'яні будинки, проекти, фото та ціни на будиночки під ключ – ви завітали саме туди, куди потрібно, – на сайт компанії «Хата-Зруб». Дерев'яний будинок під ключ, будівництво будинків із брусу будь-якої складності та проектування – це спеціалізація компанії. Фірма здійснює гарантійне обслуговування зрубу та пропонує виключно вигідні умови співпраці для своїх клієнтів. Ми не відчуваємо дефіциту ідей, гідних будівельних матеріалів і завжди готові допомогти втілити в дійсність ваші найсміливіші плани та побажання.

Слід зазначити, що для будівництва дерев'яних будинків ми використовуємо якісну, екологічно чисту деревину, що заготовляється на власних лісопилках в Карпатах у Міжгір'ї, яке є одним із небагатьох екологічно чистих регіонів України. Крім того, ми використовуємо технологію тесаного зрубу, що сприяє меншому трісканню деревини. А це – довготривала перспектива і наш заслужений авторитет на ринку саме таких видів послуг.

Ми самі виконуємо весь комплекс робіт «під ключ». Беремо на себе всі турботи, починаючи від проєкту і закінчуючи обробкою. Зведення здійснюється дуже швидко. Такий будинок не потребує ґрунтовного фундаменту. Зруб може бути зведений на ґрунті, непридатному для будівництва з цегли і каменю.

Увесь перелік об'єктів ви можете переглянути в нашому інтернет-магазині, а саме в рубриці "Послуги". Скористайтеся можливістю переглянути конкретні фотознімки будиночків, лазень тощо та ознайомитися з нашим прайс-листом, щоб бути в курсі цін.

Ми будуємо будинки зі зрубу в стислі терміни, пропонуємо різні варіанти формування цін, щоб максимально задовольнити запити широкої аудиторії клієнтів. Нагадаємо: ми беремо на себе всі роботи з будівництва, а також здійснюємо гарантійне обслуговування будинків протягом 1 року та проводимо покрівельні роботи БЕЗКОШТОВНО!

Телефонуйте до компанії «Хата-Зруб» за детальною інформацією або завітайте на наш сайт. Спеціалісти фірми допоможуть втілити в життя вашу мрію про комфортне житло!