Дугова сталеплавильна піч – це електрична плавильна піч, в якій використовується тепловий ефект електричної дуги, для плавки металів й інших матеріалів. Вона складається з плавильної ванни (робочого простору), регулятора потужності дуги і допоміжних технологічних механізмів, що дозволяють відкрити (закрити) звід печі, зібрати шлак і випустити розплавлений метал. Регулювання потужності електричної дуги здійснюється програмно-адаптивним регулятором, який за допомогою приводу переміщає електроди у вертикальній площині.

Є два основних типи електропечей: змінного та постійного струму. Зокрема, дугові печі постійного струму є новітніми і більш вдосконаленими. Справа в тім, що у них струм протікає від катода до анода. Крім того, ця піч має тільки один графітовий електрод, а інший – вбудований в нижню частину печі.

Переваги електричної дугової печі постійного струму:

• зниження споживання електродів на 50 %;
• плавлення майже рівномірне;
• зниження споживання електроенергії (від 5 до 10 %);
• зменшення мерехтіння на 50 %;
• зниження споживання тугоплавких матеріалів.

Дугові печі постійного струму різних конструкцій та ємностей (ДСПТ 1.5, ДСПТ 6.0, ДСПТ 0.5, ДСПТ 25.00, ДСПТ 3.0 та ДСПТ 12.00) можна придбати на сайті ТОВ «Завод ТЕРМОЛІТМАШ», яке пропонує різноманітне обладнання для ливарного виробництва. З максимальними описовими характеристиками та фото перелік представлений у підрубриці "Печі дугові та індукційні".

Ми виготовляємо увесь спектр устаткування підприємств металургійної промисловості, здійснюємо різні проєктні роботи, а саме: створення бізнес-плану і проєктування ливарного цеху, заводу і т. д., виготовляємо все необхідне обладнання під ключ.

З нами також можливе встановлення програмного забезпечення АСУТП для управління електродами і горіння дуги. Водночас ми гарантуємо високий економічний ефект – до 50 % економії електроенергії на тонну металу за годину!

Щодо нашого досвіду, то він промовисто говорить сам за себе. Адже ми багато років успішно працюємо над поліпшенням якості продукції, покращенням технологічних і виробничих процесів. Розширюємося і вдосконалюємося. Саме тому співпраця з нами надійна і перспективна!

На спеціалізоване обладнання, устаткування та види послуг у нас передбачені доступні ціни. Ба більше, наше обладнання має визнання у всьому світі, адже ми поставляємо його по Україні та за кордон.

Детальнішу інформацію дивіться на сайті або запитуйте за вказаними контактними номерами. Чекаємо на Вас!