Інформаційні стенди можуть використовуватися у багатьох приміщеннях. Йдеться про оснащення шкільних кабінетів, дитячі садки, вищі навчальні заклади тощо. Постає питання: що зумовлює таку популярність інформаційних стендів? Справа в тому, що інформаційні стенди дозволяють донести основну інформацію у найдоступнішій формі. Важливо звернути увагу на те, що диференціація інформаційних стендів – а йдеться саме про освітні стенди – відбувається за віковою ознакою:

• стенди для ДНЗ;
• для початкової школи;
• для середньої школи;
• для старшої школи;
• для ВНЗ.

Інформаційні стенди можуть містити або постійну, або змінну інформацію.

У дитячих садках доцільно використовувати стенди, які адаптовані до відповідної вікової категорії. Це може бути інформація про особисту безпеку дитини, її права або ж стенди природничого напряму, де розміщена інформація про тварин та рослини.

Якщо йдеться про шкільний вік, то тут стенди вибирають відповідно до кабінету, де навчаються діти. У кабінеті природознавства – природничі, у кабінеті української мови – складні приклади написання, винятки із правил, у математичному кабінеті – приклади, формули тощо. Універсальним стендом може бути такий, де міститься інформація про правила надання першої медичної допомоги.

Основною функцією стенду є інформативна, він сприяє забезпеченню дітей необхідною інформацією, сприяє підвищенню продуктивності освітніх процесів.

Замовити інформаційні стенди для дошкільного навчального закладу та для молодшої школи можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо цікаву інформацію у доступно викладеній формі. Кольоровий стенд обов'язково приверне увагу кожної дитини!

В нашому асортименті тільки найкращі пропозиції! Великий вибір товару дає змогу кожному покупцю вибрати товар відповідно до споживчих потреб. Пропонуємо товари українського виробництва, адже підтримуємо вітчизняного виробника. В нашому асортименті є й чимало інших товарів, які можна переглянути в каталозі! 

Крім того, для Вас ми маємо спеціальну пропозицію – за умови замовлення на суму від 500 грн ми БЕЗПЛАТНО доставимо товар у пункт призначення! Для максимальної зручності отримання замовлення можемо відправити товар найзручнішим для клієнта способом, який уточнюється під час оформлення замовлення! Приймаємо замовлення по всій території України!

Якщо у Вас виникли питання, просто зателефонуйте за контактним номером, і консультанти нашого інтернет-магазину нададуть усю інформацію, що Вас цікавить! Звертайтеся, будемо раді стати корисними для Вас!