Системи охоронної сигналізації модернізуються, стають "ближчими" до користувача завдяки своїм інтерфейсам і комфорту від роботи з ними. Одним з таких пристроїв є брелок управління системою сигналізації, який раніше використовувався як стаціонарна кнопка тривоги, потім, з появою бездротових протоколів, тривожна кнопка перетворилася в брелок. Із нарощенням можливостей управління декількома каналами зв'язку з'явилися системи з декількома кнопками (каналами), наприклад, як в такій системі, тут вам і тривожна кнопка, і постановка, і зняття з охорони, і часткова постановка (групи). Клавіатура відійшла на другий план не тільки як засіб управління, а й як засіб конфігурації, оскільки сьогодні модерування системи безпеки легко можна здійснити з комп'ютера або смартфона за допомогою хмарних сервісів.

Отже, у системах охоронної сигналізації дедалі частіше користувач вважає за краще використовувати брелок для зняття і постановки під охорону об'єкта. Проте чи так це добре? Авжеж, не будемо сперечатися, це зручно, натиснув кнопочку брелока, і система відреагувала. З клавіатурою все складніше, необхідно швиденько відкрити двері, набрати потрібну комбінацію (при цьому не забути її), а якщо помилився, або забарився, чи взагалі забув зняти (і таке буває), по таймеру запускається сирена, необхідно телефонувати на пульт, переконати, що це саме ви, все добре, просто скучили по розмові з оператором...

Однак є й інша сторона. Уявіть, що ви загубили брелок (який часто "бовтається" разом з ключами від дверей, для яких цей брелок і призначений) або, що ще гірше, його навмисно у вас "потягнули", знаючи, що ви не скоро опинитеся вдома... Це і є "ключ від дверей" – у кого він є, той і потрапив всередину. В такому випадку необхідно негайно повідомити оператору, щоб брелок виключили з системи, а вам треба буде купити новий і "прошити" його в систему. З клавіатурою такого не трапиться.

Отже, ми, як і раніше, рекомендуємо користуватися клавіатурою, а не брелоками. Брелоки необхідні тільки в разі використання їх як функції "тривожна кнопка".

Лідер галузі, компанія Satel надає зручний комплект бездротової сигналізації вже з клавіатурою в комплекті!

Комплект з бездротовою клавіатурою

Комплект з проводовою клавіатурою