Найвища ціна щоденної роботи лаборанта – зрозуміти, що говорять цифри його досліджень. Адже одна справа – якісно і вчасно зробити дослідження, й інша, не менше важлива – оцінити, що відбувається в організмі людини на основі тих чи інших показників. Саме тому якісне спеціалізоване обладнання у поміч медичним працівникам – на вагу золота.

Найкраще лабораторне обладнання пропонує компанія «МЕДРИНОК». На сайті компанії у  відповідній підрубриці розміщений достатній спектр усього, що необхідно: лабораторні реактиви для ІФА, біохімічного та гематологічного аналізу, скляний та пластиковий лабораторний посуд, вакумні системи забору крові, меблі, експрес-тести та витратні матеріали.

Серед реактивів вартими уваги є SIEMENS та ROCHE, які активно використовуються в практичній медицині для скрінінгу донорської крові, виявлення і моніторингу в організмі людини вірусів ВІЛ, гепатиту, папіломи і різних бактеріальних інфекцій.

Для гематологічних, імуноферментних, бактеріологічних та хімічних лабораторій в наявності є одноразовий пластиковий та скляний лабораторний посуд.

Пропонуємо якісне лабораторне обладнання:

— дозатори, які на сьогодні відповідають вимогам точності, надійності і комфорту дозування в повсякденній практиці лаборантів;

— аналізатори, застосування яких дозволяє робити швидкі та точні аналізи крові;

— центрифуги, без яких не обійтися, коли потрібні надточні, правильні та швидкі результати досліджень. Сучасні центрифуги зручні, оскільки мають невеликі розміри, безшумні та прості в експлуатації, здатні працювати тривалий час без перерв;

— мікроскопи, що гарантують високу якість зображення, вимірювання об'єктів, деталей структури, невидимих чи погано видимих неозброєним оком;

— аквадистиллятори, сертифіковані за міжнародним стандартом якості ISO 9001:2008, пройшли повний цикл випробувань, експертиз МОЗ України й внесені до реєстру медичної техніки;

— тести, що забезпечують надшвидке отримання результатів, як під час поодиноких досліджень, так і у великому їх потоці. Водночас вони прості у використанні й стануть в пригоді в ургентних умовах, практиці сімейного лікаря, екстреній медичній допомозі.

Компанія успішно здійснює свою діяльність і має заслужений авторитет! Форми оплати замовлення для клієнтів зручні – передоплата, післяплата, через «Приват24» або в терміналах самообслуговування. Гарантуємо тільки вигідну та надійну співпрацю!

Замовляйте товар (оптом та вроздріб) за контактними номерами або ж безпосередньо на сайті, отримавши при цьому якісну консультацію!