Чиста вода необхідна людині, адже вона відповідає за обмінні процеси в нашому організмі. Про значення води в нашому житті говорити можна багато. Проте сьогодні чиста вода є рідкісним явищем, особливо для жителів великих міст.

Звісно, на рівень забрудненості води впливають різні чинники, як-от: 1) відходи з великих підприємств, 2) висихання океанів, 3) загальний стан екології. Так, можна фантазувати про усунення цих проблем, але це займе тривалий проміжок часу, адже суспільство тільки зараз починає потрошку усвідомлювати критичність і нагальність цієї задачі, а пити чисту воду потрібно постійно. Тому людство винайшло картріджний (патронний або касетний) фільтр.

Картриджні фільтри – це конструкції, що складаються з декількох корпусів (залежать від ступеня й видів очищенння), вода просочується всередині корпусів через фільтри-картриджі. Конструкція дуже легка в розборі, тому фільтри можна замінити самостійно. Циліндричної форми фільтр має колбу, яка може зніматися. У колбу рекомендується вставляти один або декілька змінних фільтрів, і після очищення їх потрібно міняти.

Для очищення використовується активоване вугілля, яке активно взаємодіє із розчиненими у воді частинками. Насамперед застосовується для нейтралізації вільного хлору та хлорактивних сполук, які залюбки «чіпляються» до вугілля. Також цей метод застосовується для очищення від залишкових газів, неприємного запаху та органічних з’єднань.

Як вже було сказано, фільтр складається з декількох корпусів, і це означає, що в кожен корпус встановлено картридж з фільтруючого матеріалу, який призначений для очищення води від різних домішок. Картріджний фільтр використовується з такими цілями:

• для очищення від неприємних запахів;
• для пом’якшення води;
• для механічного очищення води;
• для знезараження води.

Картриджі для очищення води можуть мати найрізноманітніший фільтруючий матеріал: активоване вугілля, іонообмінні наповнювачі, сітки механічного очищення, напівпроникні мембранні та інші матеріали для очищення способом зворотного осмосу.

Пропускна здатність фільтрів картриджного типу становить не більше 600 л/год, завдяки чому вони успішно застосовуються в побутових умовах. Тому, встановивши у себе вдома картриджний фільтр, можна швидко і якісно очистити воду.

Для замовлення такого фільтру телефонуйте нам або оформляйте замовлення самостійно. Отож купуйте картріджний фільтр і пийте тільки очищену і смачну воду!