У наш час, коли ніщо не стоїть на місці й усе швидко змінюється, інколи очікуваний результат в лікуванні хворого залежить не лише професійних рук та навичок лікарів, а й від сучасного медичного устаткування. Тоді як ринок у сфері купівлі-продажу медичного обладнання та устаткування рясніє переконливими повідомленнями, головне – не помилитися з вибором і придбати товарі у надійного виробника.

Сервіс медичного устаткування Медімперіал просто вражає не лише якістю товарів, а й доступними для споживачів цінами на них. Потрібно купити якісний шовний матеріал, сітку для герніопластики, інший витратний медичний матеріал, а також найсучасніші медичні матеріали та інструменти? Тільки у компанії «Медімперіал», яку формують команда професіоналів і яка успішно працює у сфері медичних товарів понад 5 років!

Колектив фірми «Медімперіал» безпосередньо співпрацює з виробниками медичної техніки. В коло постійних партнерів компанії входять виробники медичної продукції країн СНД і всесвітньо відомі світові бренди.

Переваги співпраці з компанією «Медімперіал»:

— найновіші товари, ефективність яких перевірена в найкращих клініках Америки, Європи;

— у нас ви можете купити товари з держрезерву. Їх перевагами є висока якість і доступні ціни;

— крім усього іншого, ми займаємося виробництвом медичних меблів. Надаємо послуги з виготовлення будь-яких медичних меблів під замовлення в оптимальні терміни;

— товари, у яких закінчується термін продажів, ми реалізуємо за зниженими цінами;

— надаємо гнучку систему знижок;

— можлива відстрочка платежів.

Каталог медичного устаткування – найповніший, з максимальними описами характеристик, якісними фотознімками, які допоможуть краще ознайомитися з тим чи іншим товаром.

У нас ви зможете знайти обладнання та інструменти для лапароскопічної хірургії, гінекології, торакоскопії, артроскопії, риноскопії, пластичної хірургії, прилади для вимірювання цукру. Вся продукція, яку ми реалізуємо, має сертифікати відповідності та реєстраційні посвідчення Міністерства охорони здоров'я України! Для своїх споживачів компанія гарантує гнучку систему цін, зручну доставку по всій Україні та якісне обслуговування.

Варто скористатися запрошенням і приєднатися до надійних партнерів компанії. Співпраця з професіоналами, яка націлена лише на максимальний результат – перемогти хворобу, – не розчарує!