В сучасній індустрії для очищення газів і рідин використовують фільтрувальні тканини. Раніше їх виготовляли тільки із натуральних компонентів. Сьогодні науковці дійшли висновку, що доцільніше використовувати синтетичні матеріали. Чому? Штучні синтетичні волокна є набагато стійкішими до агресивних хімічних речовин, також вони значно міцніші. Фільтрувальні тканини можуть вловлювати фракції розміром до 1 мкм, а це має багато переваг, зокрема подовжує термін служби фільтроелементів. У такий спосіб можна забезпечити продуктивність фільтра і збільшити кількість фракцій одночасно.

ТОВ «Торговий Дім "СКБ Технофільтр"» уже п'ять років є лідером на ринку фільтраційних систем, повітряних фільтрів і технологій очищення повітря. Колектив постійно працює як над створенням нових, так і над удосконаленням наявних технологічних процесів. На сайті, зокрема в каталозі товарів компанії, пропонується широкий асортимент різноманітних фільтрувальних матеріалів, а саме: матеріали для розкрою, матеріали з високою вогнестійкістю, матеріали для мішкових фільтрів тощо.

Чому фільтри для повітря від компанії «СКБ Технофільтр» – найкращі?

Тому що наша компанія – єдиний офіційний представник провідного європейського виробника фільтрувальних матеріалів TWE (Tangerding Bocholt GmbH) Німеччина, який славиться якістю та гарантією стовідсоткової ефективності. Крім того, компанія – один із лідерів ринку постачання фільтрувальних матеріалів та тканин.

Тож можна сказати, що на сьогодні «Торговий Дім "СКБ Технофільтр"» – це:

• виробництво повітряних фільтрів;

• спеціальне конструкторське бюро, що має власну унікальну лабораторію, єдину на території Україні;

• виробничий підрозділ, де на сучасному обладнанні створюються фільтраційні системи і весь спектр повітряних фільтрів від G2 до H14 класу очищення;

• забезпечення підприємств України високоякісними фільтрами, фільтроматеріалами і фільтрувальними системами виробництва ТД "Технофільтр" і "TWE BOCHOLT";

• забезпечення виробничого підрозділу високоякісними фільтрувальними матеріалами TWE BOCHOLT.

Фільтрувальні матеріали недорого придбати можна у нас. Замовлення приймаємо з усіх регіонів України. Працюємо на результат, тому враховуємо потреби кожного клієнта. Пропонуємо гнучку цінову політику та здійснюємо зручну доставку по всій Україні.

Зробіть замовлення, залишивши зявку на сайті. Ми зв’яжемося з Вами і обговоримо усі деталі!