Вакуум широко застосовується в різних технічних пристроях. Він дозволяє знизити температуру кипіння для води або хімічних рідин, видалити гази з матеріалів, що вимагають підвищеної однорідності складу, створити стерильні умови обробки і зберігання. При невеликих габаритах і економних витратах енергії сучасні вакуумні насоси дозволяють швидко досягати глибокого ступеня розрідження. Вони застосовуються в найрізноманітніших процесах і сферах діяльності:

— у нафтопереробній та хімічній промисловості для підтримки необхідних умов протікання реакцій і розділення одержуваних сумішей;

— під час дегазації металів та інших матеріалів для створення деталей з однорідною структурою і відсутністю пор.

За принципом роботи всі вакуумні насоси можна поділити на:

• об'ємні – використовують зміну об'єму робочої камери;

• молекулярні, або насоси передачі імпульсу – захоплюють молекули газу рухомою поверхнею;

• сорбційні, або насоси поглинання – використовують сорбцію або конденсацію молекул газу

Вакуумний насос високої якості представляє ТОВ «Партнер-Дніпро», яке є представником польської компанії Hydro-Vacuum в Україні. Усі насоси Hydro-Vacuum відповідають європейським стандартам і вимогам, що підтверджується сертифікатами ISO 9001, 14001 та OHSAS 18001.

Серед вакуумних насосів, що згруповані у відповідній підрубриці "Вакуумні насоси", можна придбати:

• водокільцеві: Q 3-25000 м3/год. Гарантія 24 місяці;
• роторні: Q 2-3000 м3/год. Гарантія 24 місяці;
• вакуумні станції.

ТОВ «Партнер-Дніпро» поставляє не лише промислове насосне обладнання, а й електродвигуни, редуктори і вентилятори інших виробників. 

Ми готові підготувати ексклюзивні пропозиції під підбір і заміну насосів, крім того, гарантуємо, що наші агрегати відпрацюють від 25 000 до 30 000 годин. Постійна наявність запасних частин на складі.

Доставка товару до місця призначення здійснюється транспортними компаніями, а для постійних клієнтів діє гнучка система знижок. Продукція має всі сертифікати та дозволи для застосування в Україні. Понад 25 000 насосів Hydro-Vacuum вже успішно тут працюють. Якість, надійність та енергоефективність нашої продукції отримали визнання багатьох користувачів.

Сподіваємось, що в нашій особі ви знайдете для себе надійного постачальника та партнера! Ми готові надати усю потрібну інформацію! Чекаємо на ваші звернення!