Так влаштовано життя, що, на превеликий жаль, ніхто не застрахований від найгіршого і непоправного. Тяжка недуга чи трагічний випадок з необережності може раптово забрати від нас дорогу людину. У подібні скрутні хвилини рідні намагаються провести небіжчика як належить. Втім навіть за таких тяжких обставин особливу увагу привертає якісний та водночас доступний одяг, ціни на який дадуть можливість зекономити сімейний бюджет.

У таких випадках своїм клієнтам завше готові піти назустріч і запропонують зробити вигідні покупки магазини, що надають ритуальні послуги. У цій сфері досить популярною є компанія ART-TEX. Вибираючи одяг для поховання близьких, ми вшановуємо їх пам'ять та висловлюємо вдячність, скорботу, тому до цього питання потрібно ставитись дуже відповідально.

На сайті цієї компанії, у "Каталозі товарів", представлено великий асортимент одягу та взуття, який стане в пригоді для ритуальних процесій. Окремо він зібраний у підрубрики чоловічого та жіночого одягу.

Серед жіночого одягу для поховання можемо запропонувати сукні, які пошиті з жаккарду, габардину або в оздобі з гіпюром. Є також сукні-костюми та сукні-сарафани. У наявності спідниці, сорочки, хустини, зокрема шовкові та з люрексовою ниткою, тапочки та інше.

Колекція чоловічого одягу для поховання охоплює костюми, сорочки, брюки, майки, а також тапочки. Є манишки з краватками під піджаки.

На сайті представлена й інша ритуальна атрибутика, зокрема текстиль (покривала, наволочки, тканина для оббивки трун зовнішня та внутрішня, мереживо, стрічки, рушники тощо), вінки, таблички для хрестів, вироби з фольги – хрести, куточки, декор та ін. Усі товари є якісними та акуратними, адже ми цінуємо вашу турботу про рідних та близьких, тому пропонуємо лише найкращі товари в широкому асортименті.

Ми пропонуємо роздрібну торгівлю за оптовими цінами, а також приймаємо оптові замовлення. Крім того, у нас діє зручна доставка по всій Україні, оскільки ми відвантажуємо товар в будь-який регіон України і безкоштовно доставляємо його до транспортних компаній. У разі ваших замовлень ми готові якнайоперативніше їх виконати з урахуванням ваших побажань.

Надалі ми також гарантуємо нашим клієнтам гнучку цінову політику та взаєморозуміння. Робити замовлення на сайті нашого інтернет-магазину дуже просто і зручно. Можна це зробити самостійно, заповнивши відповідну заявку, а можна зателефонувати за вказаним номером. У такому разі контакт-менеджери зв'яжуться з вами та нададуть роз’яснення щодо питань, які вас цікавлять.

Чекаємо на ваші замовлення. Скористайтесь пропозицією придбати у нас ритуальний одяг для похорону на вигідних умовах!