Разом з розвитком нашого суспільства удосконалюється чимало речей, зокрема й покривний матеріал для сільськогосподарських робіт. Сучасний покривний матеріал швидко увійшов в життя нинішних фермерів, дачників і городників. Таке покриття, як агроволокно, допомагає вкрити рослини з настанням холодних ночей в серпні, продовжуючи сезон врожайності та знижуючи витрати на догляд за рослинами. Для того щоб використовувати його переваги за максимумом, необхідно знати, як правильно його вибрати. У цій статті ми наведемо декілька порад та рекомендацій щодо того, як правильно вибрати агроволокно.

Світле агроволокно найкраще підійде для створення парника і укриття рослин від холодів та заморозків. Таке агроволокно допоможе захистити всі культурні насадження до температури -5 ºС за Цельсієм. Саме такий вид накриття буде найкращим, адже воно має спеціальні невеликі отвори в своїй структурі, через які проходяить світло, повітря та волога. Конденсат майже не накопичується, а якщо накопичується, то створює додатковий прошарок тепла під час заморозків.

На кінець літа та початок осені краще вибирати найтонше біле агроволокно, а для пізної осені – найщільніше, адже чим тонше агроволокно, тим більше світла воно пропускає, але й тим менше оберігає від заморозків.

Чорне волокно здебільшого використовується для мульчування ґрунту. Чим щільніше агроволокно, тим краще воно буде справлятись зі своїм головним завданням. Таке волокно можна застосовувати до 5 років, а далі воно може рватися. Під таким агроволокном не будуть рости бур'яни. Варто зазначити, що чорне агроволокно ефективно використовується для тих рослин, які люблять вкорінюватись, – полуниці, суниці тощо.

Для збільшення врожайності будь-яких культур грядки можна вкрити новими видами агроволокна – жовтим, жовто-фіолетовим або рожевим. Таке агроволокно працює за принципом фітолампи, пропускаючи червоний та фіолетовий спектри кольорів. Доведено, що таке агроволокно збільшує врожайність на 10-30 %.

Кожне агроволокно має свої особливості застосування. Наша компанія поставляє високоякісні товари з елітних промислових плантацій Польщі, Голландії та Німеччини. Купити агроволокно для теплиць та інші товари Ви можете саме у нас! У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці товару, умов оплати та доставки.