За час свого функціонування компанія «Топсітісервіс» реалізувала велику кількість проєктів. І коли клієнт поставив за мету підвищення рівня безпеки на елеваторному комплексі, ми взялися за цю справу, адже Siemens автоматизація в Україні – це наш профіль! 

Наслідком несвоєчасного технічного обслуговування елеваторного комплексу стали розлади у роботі вузлів і механізмів, а це своєю чергою зумовлювало зупинку пристроїв та машин.

Коли ми проводили діагностику всього комплексу, то з'ясували, що рівень безпеки на елеваторному комплексі не відповідав нормі. До того ж простої, які виникали під час зупинки машин, не дозволяли розвинути роботу на потужніший рівень. У зв'язку із цим компанія зазнавала збитків у ресурсах та витрачала багато часу на зайву роботу.

Клієнт мав на меті наростити виробничі потужності та посилити рівень безпеки, і це завдання почало вирішуватися шляхом створення нової автоматизованої системи керівництва з інтеграцією в наявні вузли. Для того щоб досягнути максимального результату, потрібно було використати техніку автоматизації Siemens, офіційним дистриб'ютором якої є «Топсітісервіс».

За роботу взялися висококваліфіковані працівники ТОВ «Топсітісервіс» та фахівці ПП «Сіменком інжиніринг». Щоб досягнути бажаної мети та поставлених цілей, команда спеціалістів провела наступні роботи:

• розробили проектне рішення на базі ПЛК Siemens S7-1200 і системи візуалізації WinCC V14;

• затвердили ТЗ;

• здійснили монтаж кабельних трас;

• проклали кабель;

• здійснили підключення та перевірку, яка показала результат попередньо виконаної роботи;

• установили щити управління;

• написали програму логіки роботи на базі ПЛК Siemens S7-1200 та системи візуалізації WinCC;

• провели підключення системи термометрії;

• запустили в роботу автоматизовану систему контролю.

Після усієї роботи, яку виконали наші спеціалісти, замовник отримав комплексне рішення автоматизації елеваторного комплексу.

Від цього безпека на виробництві та продуктивність роботи істотно зросли. Замовник тепер має змогу здійснювати контроль та виконувати діагностику системи дистанційно. Це сприяє своєчасному виявленню потреби в технічному обслуговуванні, що вберігає підприємство від простоїв. Завдяки проведенню комплексної автоматизації покращилася ефективність виробництва загалом.

Якщо Вас зацікавила Siemens автоматизація в Україні, Ви можете звернутися до компанії «Топсітісервіс»! Детальніше про послугу дізнавайтеся за номером, що вказаний в контактах! Чекаємо на Ваш дзвінок!