У зв'язку зі зростаючою пропускною здатністю в нафтовій промисловості останніми роками з'явилась тенденція до збільшення об'ємів циліндричних резервуарів. Така необхідність збільшення місткості резервуарів зумовлена як економічними показниками, так і технологічними вимогами. Для будівництва і монтажу резервуарного парку заданого об'єму під час комплектування його циліндричними резервуарами більшої місткості потрібна значно менша територія, ніж для парку, який вже оснащений резервуварами невеличкої місткості. Для збільшення обсягу резервуарного парку без розширення займаної площі і збільшення кількості резервуарів компанія «Центррезервуасервіс» пропонує свої послуги.

Збільшення об’ємів резервуарів здійснюється шляхом нарощування додаткових поясів до стінок резервуарів. Вертикальний циліндричний резервуар складається з циліндричного корпусу, плоского днища і стаціонарного даху. Для скорочення втрат продукту від випару у вертикальних резервуарах із стаціонарним дахом за бажання замовника може бути виготовлений і змонтований сталевий понтон. Такі резервуари повинні експлуатуватися без внутрішнього тиску і вакууму.

Сталеві конструкції вертикальних циліндричних резервуарів виготовляються методом рулонування полотнищ, полистової збірки або комбінованим методом. Все залежить від побажань замовника.

Нашими фахівцями на підставі результатів технічного обстеження і за умови дотримання параметрів цього розрахунку можливе нарощування додаткових поясів.

Нарощування додаткових поясів є найефективнішим для резервуарів об'ємом до 1000 м3, залежно від конструкції і технічного стану резервуара об’єм може бути збільшений до 50 %. Крім ефективнішої експлуатації резервуарних парків, при збільшенні об’єму резервуарів досягаються ще й такі позитивні якості, як зменшення питомої ваги металу і зниження втрати від випарів.

Ще з 1991-го року ТОВ «ЦЕНТРРЕЗЕРВУАРСЕРВІС» проводить роботи з комплексного обстеження резервуарів, їх зачищення, ремонту, монтажу та реконструкції ємностей. Наше підприємство володіє солідним досвідом роботи в галузі монтажу, реконструкції та ремонту трубопроводів і металоконструкцій, будівництва нових і реконструкції робочих нафтобаз, АЗС, загальнобудівельних робіт.

Ми співпрацюємо як з українськими компаніями, так і з підприємствами країн колишнього СНД. Взаємовідносини з клієнтами компанії основані на якості надаваних послуг, розумній ціновій політиці та уважному ставленні до клієнта. У роботі ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного партнера, тому Ви можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера, і ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої послуги, умов оплати та транспортування.

Не шукайте альтернатив. Ми – майстри своєї справи. Пропонуємо переконатись у цьому особисто!