Резервуари використовуються у багатьох галузях промисловості. З огляду на технологічні особливості вони вимагають теплоізоляції. Утеплення резервуарів та цистерн – досить непросте завдання. Переважно вони мають складну геометричну форму, що лише ускладнює сам процес, а застосування різноманітних клейових складів неможливе через температурні режими ємності.

Правильна і якісно виконана теплоізоляція резервуара повинна приносити такі результати:

• зменшення втрат тепла;
• скорочення витрат на енергоресурси завдяки підвищеній термоізоляції;
• гарантія захисту від контакту людини з поверхнею;
• захист вмісту від сильного нагріву спекотним літом та від застигання взимку.

Сьогодні є багато методів утеплення, а саме:

• Пінополіуретан. Саме такий вид утеплення характеризується відмінні показниками теплозбереження, бездоганною якістю та тривалим терміном експлуатації. Спеціальна установка, за допомогою якої відбувається розпилення, дає можливість використовувати його на поверхні будь-якої форми, текстури і матеріалів. Таке утеплення окупиться вже за 2-3 роки, а далі резервуар можна використовувати приблизно 25 років;

• Утеплення резервуарів синтетичним вспіненим каучуком. При такому методі рулони вспіненого каучуку приклеюються до даху резервуару. Для цього важливо обробити поверхню резервуару та покрити її ґрунтом;

• Утеплення мінеральною ватою. Таке утеплення є чудовим способом забезпечення термічно стійкого захисту резервуарів. Проте такий метод вимагає застосування додаткових кріпильних матеріалів, а також захисної обшивки листовим матеріалом.

Якщо саме зараз Ви шукаєте компанію, яка якісно виконає таку послугу, як теплоізоляція ємностей в Україні, – Ви потрапили за правильною адресою! Висококваліфіковані фахівці нашої компанії зможуть покрити резервуар теплоізоляційними матами (базальтовою ватою) шаром 50-100 мм, за потреби – до 200 мм, а зверху обшити оцинкованим листом. Оскільки складні геометричні форми резервуару ускладнюють завдання, традиційний монтаж виключений. Професіонали компанії знайомі з жорсткими обмеженнями на використання різних клеїв під час утеплення резервуарів, тому застосовують тільки допустимі. Це є надзвичайно важливим аспектом, адже неправильно підібраний клей може сильно вплинути на температурний режим в резервуарі.

Ще з 1991-го року ми проводимо роботи з комплексного обстеження резервуарів, зачищення, ремонту, монтажу та реконструкції ємностей. Щоб досягти бажаного ефекту, утеплення резервуару варто довірити нашим професіоналам! Якість та виконання в обумовлені терміни – гарантуємо!