За допомогою ламінарного укриття можна забезпечити локально чистий простір. Його використовують для роботи із різними середовищами та бактеріальними культурами, які не становлять жодної загрози для персоналу. Укриття дасть змогу захистити робочий матеріал від агресивного впливу мікробів, які є в повітрі, а також під час роботи із матеріалами, які потребують стерильної чистоти. Здебільшого його використовують у лабораторіях ветеринарного та біологічного профілю, а також під час фармацевтичного та мікробіологічного виробництва.

Каркас устаткування являє собою збірну конструкцію, яка виготовлена зі сталі та має порошкове покриття, яка розміщене на стаціонарних опорах та поворотних колесах – задля легкого переміщення. Верхня частина має фільтрувальний відділ із вмонтованими вентиляторами та фільтрами для очищення повітря. Для того щоб здійснити огородження чистої зони, використовують ПВХ ламелі, вони виготовлені на всю висоту.

Будь-яке ламінарне укриття залежно від конструктивних особливостей має такі основні елементи:

— обмежувальні стінові конструкції – до них належать каркас, панелі, двері, вікна;

— герметичні стелі, які мають вбудовані світильники;

— антистатичне підлогове покриття;

— фільтрувальні модулі;

— повітряні шлюзи;

— систему управління.

У медичних установах ламінарні бокси використовують у операційних блоках, реанімаційних палатах. Їхнім основним завданням є зниження ризику розвитку післяопераційних інфекційних ускладнень. У закладах охорони здоров’я такі установки складаються з основних елементів, зокрема модульної установки – для очищення та знезараження повітря.

У процесі виготовлення різних лікарських засобів вирішальне значення може мати будь-який із факторів забруднення, зокрема хімічні речовини, біологічні мікроорганізми та аерозольні частки. Тому під час проектування установок для укриття чітко дотримуються встановлених норм та стандартів. Рівень освітлюваності, вологість, температурний режим повинні чітко відповідати призначенню приміщення та не мати навіть непрямого впливу на лікарські засоби.

Придбати ламінарне укриття можна в компанії «БіоАналітичні Технології». Представлене устаткування відповідає встановленим нормам та стандартам. Гарантійне обслуговування становить 12 місяців. Ми приймаємо замовлення з усієї України та Європи. Можемо здійснити виготовлення за вашим індивідуальним замовленням. Для дилерів надаємо знижку у розмірі 7 %.

Будемо раді нашій співпраці та чекаємо на Ваші замовлення!