Спеціалістам компанії "Топсітісервіс" вдалося скоротити витрати на цукровому заводі шляхом здійснення часткової автоматизації. Про деталі процесу розповімо у цій статті.

Оскільки власники цукрозаводу розуміли те, що облік витрат на виробництво продукції – це важливий аспект у веденні успішного бізнесу, то звернулися по допомогу до нашої компанії.

Щоб з'ясувати виробничі потреби цукрового заводу, фахівці "Топсітісервіс" здійснили ретельний аналіз, який передбачав необхідні виміри в системі. З результатами аналізу ми ознайомили керівництво заводу.

Саме для цього випадку найдоцільнішим було встановлення ультразвукового вимірювального перетворювача сигналу витрати SITRANS FUS1010, що ми і зробили. 

Перед тим як вибрати саме цей витратомір, ми враховували багато аспектів:

• гнучкість, яка виключає потребу здійснювати заміну приладів, якщо відбулася зміна робочих умов, контроль витрати сировини;

• підбирали такий варіант витратоміра, який потребує мінімального техобслуговування;

• нас цікавив прилад, у якому відсутні перепади тиску та енергетичні втрати;

• віддавалась перевага установкам, які передбачали широкий динамічний діапазон.

В результаті вдало підібраного нашими фахівцями витратоміра, яким виявився SITRANS FUS1010, цукровий завод виключив можливість неконтрольованої витрати сировини, трудові витрати, що зумовило суттєву фінансову економію.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Топсітісервіс" впоралося із поставленим завданням. Клієнт залишився повністю задоволеним, а це наша найбільша винагорода! 

Якщо Вас також зацікавила промислова Сіменс автоматизація, Ви можете звернутися по допомогу до нас! Команда висококваліфікованих спеціалістів, яких ми відібрали з усієї України, детально з'ясує ситуацію на виробництві, розробить план автоматизації та оптимізації виробництва, узгодить його з керівництвом, вибере найоптимальніший варіант досягнення поставленої мети, у короткі терміни проведе повну автоматизацію виробництва чи його окремих частин.

Оптимізувавши процеси, Ви істотно зекономите, адже саме таким шляхом досягається скорочення неконтрольованих витрат, скорочення фінансування людської робочої сили, потреба у якій може значно зменшитись. Крім того, таким шляхом може посилюватися безпека на виробництві, що є найвагомішим аргументом!

Для уточнення будь-якої інформації просимо звертатися до менеджерів компанії "Топсітісервіс".  Для цього просто скористайтеся онлайн-формою або номером телефону, що вказаний в контактній інформації! Звертайтеся, будемо раді стати корисними для Вас!