Люди, які бажають змінити район проживання, або молоді пари, які тільки почали будувати сім'ю, часто стикаються з проблемою вибору квартири. Справа в тому, що сучасні забудовники пропонують, мягко кажучи, "компактні" квартири за величезні гроші. Враховуючи вартість самого житла, ремонту в ньому, подальших робіт та меблів, можна констатувати факт, що ціна стає просто непідйомною, особливо для тих, хто лише починає "вити" своє сімейне гніздо.

Ми навряд чи підкажемо Вам, де знайти дешеву квартиру або хороших та працьовитих робітників, які в короткі терміни зроблять ремонт, проте наша компанія залюбки допоможе у придбанні та виробництві якісних меблів.

Ні для кого не секрет, що невеликі приміщення та звичайні меблі – речі абсолютно несумісні. Тому жителі малогабаритних квартир під час вибору меблів повинні шукати золоту середину між комфортом, розмірами та функціональністю. На щастя, а може, й навпаки, проблема гострої нестачі житлової площі "породила" меблі, які вже декілька років є прекрасним дизайнерським рішенням.

"Японський кубик" представляє собою комплект зі столика та двох стільців. В складеному стані набір нагадує тумбочку з кубиків, тому й отримав таку назву. Саме ця конструкція дає можливість економити місце та водночас доповнити кімнату своїм мінімалістичним стилем.

Знайти таку конструкцію Ви зможете не у всіх компаніях. А якщо і знайдете, важливо пам'ятати про якість та репутацію компанії, в якій плануєте здійснити покупку.

Виготовлення меблів Київ недорого вже понад 16 років пропонує компанія Smart Mebel. Завдяки досвіду роботу та реалізації якісних товарів ми вважаємось лідером на ринку з виготовлення шаф, ліжок та загалом меблів для дому. У роботі ми використовуємо лише найсучасніше обладнання разом з навичками наших висококваліфікованих фахівців. Це дає змогу виготовляти як серійні меблі стандартних розмірів, так і індивідуальні проєкти з урахуванням усіх побажань клієнта в мінімальні терміни.

Ми – eco-friendly підприємство, саме тому для збереження стану навколишнього середовища використовуємо лише екологічно чисту сировину, з якої і виготовляємо меблі. На нашому рахунку співпраця з тисячами українців та майже 5000 реалізованих замовлень. Ба більше, за всі ці роки ми отримували лише позитивні відгуки щодо нашої роботи та товарів.

Виробництво меблів для нас – це не просто звичайна робота, а передусім виконання проектів з урахуванням всіх побажань клієнта. Саме задоволений замовник є найбільшою цінністю нашої компанії, тому ми робимо все можливе для досягнення цієї мети. Надаємо гарантію 18 місяців на меблі та 1 рік на механізми.