Під час вибору меблів багато людей зазвичай купують найдорожчі. Для них саме висока ціна є гарантією якості та довгого терміну експлуатації. Безперечно, дорогі меблі може вважати якіснішими, адже це означає, що сировина, з якої вони виготовлені, буде служити протягом тривалого терміну. Проте не потрібно забувати і про те, що незалежно від того, наскільки дорогі меблі стоять у Вашому будинку, без належного догляду довго вони не протримаються. Для кращої обізнаності наша компанія підібрала правила догляду за меблями з різним покриттям.

Отож особливості догляду за шафа ліжко трансформер та іншими меблями:

• Догляд за ламінованими поверхнями. Пил з таких поверхонь можна видалити м'якою сухою тканиною. При сильному забрудненні можна використовувати поліроль. Слідкуйте за тим, щоб волога не залишалась в щілинах і стиках. Небажано ставити гарячі предмети без теплоізоляційної підставки на ламіновані поверхні.

• Догляд за лакованими поверхнями. У таких меблів дуже часто зникає блиск, що спричиняє потемніння. Для оновлення зовнішнього вигляду меблів застосовують засоби на основі бджолиного воску або мастику. Спочатку поверхня очищається від бруду, потім тонким шаром наноситься мастика. Після закінчення 30-40 хв начищають сухою фланелевою ганчіркою до блиску.

• Догляд за полірованою поверхнею. Така поверхня може псуватися від води, тому її краще протирати сухою ганчіркою. Поліровану поверхню можна змащувати сумішшю рослинного масла і скипидару. Для цього їх необхідно змішати в пропорції 1:1 та нанести на м'яку тканину, через пів години начистити до блиску. Сумішшю червоного вина та машинного масла в однаковій кількості видаляють дрібні подряпини з полірованих меблів.

• Догляд за меблями з натурального дерева відбувається за допомогою спеціальних поліролей для дерева. Також можна скористатись вологою замшевою ганчіркою, а потім витерти насухо. Під час чищення меблів варто уникати застосування пральних порошків та господарського мила. При видаленні плям не варто вдаватись до допомоги розчинників, які лише будуть псувати верхній шар поверхні.

• Догляд за скляними та дзеркальними поверхнями. Необхідно пам'ятати, що в разі удару такі поверхні можуть розбитися. Для чищення варто використовувати спеціальні засоби для очищення дзеркал і стекол, нанесені на м'яку ганчірочку.

Якщо з доглядом за меблями ми розібрались, то питання, де придбати меблі, залишилось відкритим. Все просто! Компанія Smart Mebel сьогодні є лідером на ринку з виготовлення меблів. Ми успішно задовольняємо потреби споживачів, реалізуючи як стандартні проєкти, так і індивідуальні замовлення з урахуванням бажань наших клієнтів. Величезний досвід роботи, навички наших спеціалістів та найсучасніше обладнання – те, що допомагає нам виготовляти якісні меблі вже понад 16 років!