Вендінгові апарати створили цілу галузь у бізнесі, яка так і називається – вендінговий бізнес. Для початку такого бізнесу потрібно докласти небагато зусиль та понести невеликі витрати. Конкуренція у цій галузі помірна, що є важливим фактом. В Україні ж цей бізнес не популярний, і вендінгових бізнесменів дуже мало. А дарма, адже ця справа не потребує багато затрат, а доходи приносить чималенькі.

Всі ми пам’ятаємо з фільмів, що раніше на вулицях працювали люди, які спеціалізувалися на чищенні взуття за невелику платню. Проте зараз таких людей вже не зустрінеш, бо їх замінили роботи, апарати для чищення взуття. Така техніка стоїть у різноманітних організаціях. Згодом такі апарати почали встановлювати й в громадських місцях з великою прохідністю, щоб привернути більшу кількість людей.

Пізніше такі апарати були удосконалені функцією оплати, а якщо бути конкретнішими, то люди створили вендінговий апарат для чищення взуття. Таку техніку ідеально встановлювати біля великих фірм, державних установ, офісів, торгових та розважальних центрів, тобто, простіше кажучи, у всіх місцях, де важливий зовнішній вигляд. Адже не так важливо, у якому ти одязі – твою охайність та акуратність насамперед представляє твоє взуття. Тому, знаючи це правило, вендингові бізнесмени чудово розуміють, де розміщувати вендінговий апарат для чищення взуття.

Працюють ці апарати як і решта вендінгових автоматів. Людина підходить до апарату, вибирає певну функцію, вносить гроші у монето- чи купюроприймальник і отримує в результаті чисте взуття. У автоматах можна вибрати тип поверхні взуття, його колір, чищення з кремом чи без, полірувати чи чистити підошви, їх тип та багато інших функцій.

Зазвичай такий апарат не займає багато місця, його прикріплюють до стіни чи підлоги. Собівартість автомата невисока, тому це і приносить великі доходи.

Придбати вендінговий апарат для чищення взуття можна у нашому інтернет-магазині. Ми торгуємо продукцією німецької компанії "Heute". Товари цієї фірми цінуються на ринку та мають великий попит. Товари виготовлені якісно і за всіма європейськими стандартами. Вендінгові апарати є різних видів, форм і розмірів, завдяки чому можна підібрати варіант, що буде підходити саме у вашу організацію. Така техніка продається у нас за договірною ціною, крім того, надаємо гарантію на 2 роки.

Тому поспішіть купити вендінговий апарат для чищення взуття саме у нашому магазині і розпочніть власний бізнес! Будемо раді співпраці!