Дедалі більше зростає попит на заморожені продукти, і випічка – не виняток! Якщо звичайні продукти, як-от ковбаса, сир, масло, можуть довгий час зберігатися у холодильнику, то випічка, а особливо круасани, втрачає свою свіжість дуже швидко. Ні з чим не зрівняється смак та аромат свіжоспеченого круасана. Щоб забезпечити пекарню постійно свіжим продуктом, знайшли чудове рішення – заморожені круасани. У цій статті спробуємо розібратися, чи варті уваги заморожені круасани.

ТМ "Мамин хліб" займається виготовленням замороженої віпічки вже тривалий час. Ми уявляємо повноцінну картину того, наскільки доцільно використовувати заморожені круасани, адже вона грунтується на відгуках наших клієнтів.

До своєї справи ми ставимося дуже відповідально, намагаємося забезпечити максимально оригінальний смак, який поєднується із традиційним. Для цього ми використовуємо виключно натуральні інгредієнти, а виготовлення відбувається за особливою технологією, завдяки якій заморозка ніяк не впливає на смакові властивості круасана. Тож перше, що Ви отримуєте, замовивши заморожені круасани від ТМ "Мамин хліб", – вишуканий смак!

Замовивши заморожені круасани, зникає потреба у самостійному замішуванні тіста. Тому, по-друге, Ви отримуєте економію сировини, часу та коштів. Придбавши заморожений продукт, Ви не будете змушені витрачати гроші на сировину та зарплату пекаря, який повинен був би цим займатися.

По-третє, відсутність нереалізованої продукції. Вона зумовлена тим, що за кілька хвилин Ви можете спекти необхідну кількість свіжих круасанів, які були замороженими. 

По-четверте, Ваш заклад завжди буде мати вдячних клієнтів, оскільки вони отримуватимуть виключно свіжоспечені, надзвичайно смачні та апетитні круасани.

Отже, з огляду на все вищезазначене, робимо висновок про те, що заморожені круасани таки варті нашої уваги! Особливо це стосується мініпекарень, пекарень при супермаркетах та торгових центрах, ресторанів та кафе, адже Вам вдасться цілковито задовольнити побажання клієнта без зайвих зусиль.

ТМ "Мамин Хліб" пропонує широкий асортимент замороженої випічки. Окрім круасанів, у нас можна замовити напівфабрикати листкові, булочки, кондитерські вироби тощо. Переглянути усі наші пропозиції можна в каталозі товарів. Якщо Вас зацікавить якась із наших пропозицій, Ви можете відразу оформити замовлення, додавши товар у кошик.

З приводу усіх питань просимо звертатися до менеджерів ТМ "Мамин Хліб"! Охоче надамо усю необхідну інформацію! Чекаємо на Ваше звернення!