В Україні серйозно піднімається питання про біоенергетичне паливо, яке поділяється на 3 види: тверде, рідке, біогаз. Найпоширенішим на сьогодні є тверде біопаливо, яке представлене відходами сільськогосподарського, лісогосподарського та промислового виробництва у вигляді паливних брикетів, пелетів, гранул, тирси, деревини.  Що стосується теплотворної здатності біопалива, то при спалюванні 1 тонни деревного брикету можна отримати таку ж кількість енергії, як від спалювання 1,6 тонн деревини.

Якщо порівнювати об’єми негативних викидів, то пелети і брикети вважаються найбезпечнішим видом палива. Вчені зазначають, що згоряння пелет у 8,3 рази менш шкідливе, ніж згоряння кам'яного вугілля. Найменшої шкоди довкіллю завдає тверде біопаливо, яке отримується шляхом використання гранул, пелет і брикетів з трав’янистої чи деревної біомаси.

Наведемо приклади доцільності використання пелет із соломи, деревини та лушпиння. Чи можуть вони скласти конкуренцію природному газу?

Пелети із соломи. Такий вид палива може скласти достойну конкуренцію природному газу. Великі ресурси завдяки потужному вирощуванню в Україні зернових культур забезпечать широкі можливості для отримання такого палива.

Пелети із деревини. Цей вид палива також легко може конкурувати із стандартними видами палива. Доступність сировини є великою перевагою, адже пелети виготовляються з відходів деревини.

Пелети з лушпиння. Позитивним фактором такого виробництва є його низька собівартість. Щоправда, надто маленьким господарствам знадобиться більше часу, щоб окупити витрати на обладнання, як-от лінія для виробництва пелет.

Отже, брикети і пелети (особливо з трав'янистої та деревної біомаси) мають кілька переваг над звичними видами палива:

• хороша теплотворна здатність;
• безпечність для довкілля;
• економічна вигідність;
• досить потужний сировинний ресурс;
• вартість обладнання для брикетування та виготовлення пелет швидко окуповується на середніх та великих виробництвах.

Якщо Вашому виробництву необхідне обладнання для виготовлення твердого біопалива, тоді завітайте до каталогу товарів ПП "Брикетуючі технології". Тут на Вас чекає високоякісне обладнання, яке можна замовити з доставкою по всій території України.

На усі Ваші запитання завжди готові відповісти менеджери ПП "Брикетуючі технології". Для зв'язку із ними скористайтесь онлайн-формою або контактним номером телефону! Звертайтеся, будемо раді стати корисними для Вас!