У такому понятті, як "добрива", поєднуються мінеральні та органічні речовини, що використовуються для збільшення родючості ґрунту і покращення живлення рослин. На практиці багатьох садоводів доведено, що досягнення високого рівня продуктивності рослин без широкого застосування органічних і мінеральних добрив практично неможливе. Для росту, плодоношення та подальшого розвитку усі агрокультури використовують поживні речовини, які вони отримують з повітря та ґрунту. Звісно, що ці головні елементи живлення рослин містяться у великих кількостях, проте для рослин все одно необхідно створювати такі умови, які дають можливість перетворювати потенційну родючість в ефективну, використовуючи при цьому швидкодіючі фактори – мінеральні та органічні добрива. Використання таких добрив є однією з передумов регулярного та рясного плодоношення ягідних та плодових агрокультур.

Буває й таке, що через різні причини навіть добрива не в силах допомогти рослинкам. Що ж робити у таких випадках? Шукати новітні варіанти!

Наша компанія готова запропонувати Оsmocote – новий вид добрив, покритий органічною оболонкою з природної смоли. Що ж дає ця оболонка зі смоли?

Саме вона дозволяє корисним складникам гранули діяти поступово впродовж довгого часу, а не відразу. Така технологія забезпечує безперервне виділення елементів живлення для рослин. Ще одним позитивним аспектом є відсутність втрати речовин, тому добриво osmocote є не тільки дієвим, а й економним.

Добриво Osmocote виготовляється у формі гранул з азотом, фосфором та кальцієм, крім них в склад входить магній та інші мікроелементи. Оболонка створена за спеціальною технологією та є водонепроникною. Жири та полімери забезпечують повну біорозчинність.

Перевагами такого добрива є:

• Унікальна оболонка, яка дає можливість регулювати виділення речовин;

• Гранули містять повний набір необхідних макро- та мікроелементів для росту рослини;

• Розчинена речовина виходить назовні через оболонку;

• За нормальної температури речовини будуть виділятись своєчасно, регулярно і в необхідній кількості;

• Коли закінчується запас корисних речовин, капсула розчиняється за допомогою мікроорганізмів, які живуть в ґрунті.

Наша компанія присвятила себе тому, щоб допомагати Вам створювати квітучий сад. "Новосад" пропонує придбати добриво Осмокот за вигідною ціною. Ми реалізуємо широкий асортимент товарів, серед якого садоводи-любителі або ж садові центри гарантовано знайдуть щось для себе. Реалізуємо продукцію як оптом, так і вроздріб. Доставка здійснюється в будь-яку точку України.