Є багато способів для боротьби з бур'янами та отримання чистого та гарного врожаю. Одним з них є агротканина. Що ж це таке?

Агротканина – це тканий матеріал, виготовлений методом сплетіння тонких смужок з чистого поліпропілену. Важливо, щоб поліпропілен був справді чистим, адже для виготовлення агротканини не повинна використовуватись вторинна сировина.

Останніми роками агротканина та агроволокно набувають дедалі більшої популярності як серед садоводів-любителів, так і серед садових центрів, і на це є ряд причин. Агротканина – це найкращий бар'єр від проростання бур'янів та іншої небажаної зелені, адже вона не пропускає сонячне світло, не дозволяє ґрунту під нею перегріватись, добре зберігає вологу, чудово пропускає повітря та дає рослині можливість дихати. Також під агротканиною дуже добре живеться дощовим черв'якам та іншим мікроорганізмам, які виділяють природні органічні речовини. Це є необхідною умовою для живлення рослин, тому сприяє гарному врожаю та зменшує схильність рослин до хвороб.

Агротканина, звісно, допоможе Вам у цій справі, проте є декілька правил, яких необхідно дотримуватись під час її установки, а саме:

• Ретельне очищення ділянки. Необхідно видалити будь-які бур'яни та рослинність, включаючи коріння. Також потрібно очистити ділянку від сміття та каміння, яке зможе пошкодити тканину чи завадити її рівномірному укладанню.

• Застеліть тканину. Для того щоб бути ефективнішою, агротканина повинна рівномірно покривати ґрунт. Після закріплення тканини можна відрізати надлишок. Тканина повинна перекривати одна одну на місцях з'єднання на декілька сантиметрів. Для кращого вкладання тканини ми б радили робити прорізи уздовж країв при її укладанні на нерівних поверхнях.

• Закріпіть тканину. Після вкладання тканини необхідно присипати її ґрунтом, піском або гравієм для того, щоб утримувати на місці. Ви також можете використати кілки чи скоби для кращого закріплення.

• Посадка з тканиною. Для посадки рослин під агроволокно треба вирізати отвори в агротканині до чи після її укладання на ґрунт. Розподільча зелена лінія на тканині допоможе Вам при посадці рослин.

Агротканина купити за вигідною ціною пропонує компанія "Новосад". Ми реалізуємо широкий асортимент товарів, детальніше ознайомитись з якими пропонуємо у каталозі. Наша продукція буде цікавою як для садоводів-любителів, так і для підприємств, які професійно займаються розведенням рослин. Реалізуємо товари як оптом, так і вроздріб. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!