Реклама та зв'язки з громадськістю відіграють величезну роль у здійсненні покупок споживачем. Для того щоб привернути увагу клієнта та продати товар чи послугу, компанії вдаються до різних маркетингових засобів, одними з яких є маркетингові інструменти. Для кожної компанії набір інструментів може відрізнятися; одні фірми можуть використовувати інструменти й успішно розвиватися, тимчасом як в інших може не спрацювати жоден з таких засобів.

Одним з сучасних способів підвищення обсягів продажів є нанесення логотипу на одяг, сувенірну продукцію, прапорці тощо. Останнім часом прапорці використовуються не лише в представницьких цілях, а й для реклами фірми, товарної марки й т. ін. На відміну від інших рекламних носіїв, такі прапорці не розсіюють увагу клієнта, а навпаки естетично додатково підкреслюють марку, акцентують увагу на об'єкті або торговому майданчику.

Ваш прапорець – це стиль, респектабельність та певний рівень компанії, який лише спонукає покупця придбати товар чи замовити послугу. Використання прапорця публічно представляє Вашу фірму, свідчить про Ваш імідж та високий рівень роботи з Вашою компанією.

Залежно від конкретного завдання прапорці призначені як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Вони відрізняються як за форматами, так і за конструктивно-технологічними параметрами. Наприклад, для вулиці використовуються прапори підвищеної міцності, які добре продуваються, із застосуванням поліефірних тканин типу сітки з великою щільністю. Для кабінетних прапорів варто приділити особливу увагу якості зображення. Такий прапорець видно з близької відстані, тому він повинен бути бездоганним. До прапора є декілька певних вимог, тобто він повинен бути акуратним та чистим, а не обшарпаним та брудним.

Не забувайте про те, що прапорці рекламні – обличчя фірми. Розробку дизайну прапора краще довірити надійній компанії, яка має великий досвід у нанесенні друку на різну продукцію, як-от сувеніри, промоодяг тощо.

Однією з таких компаній є Yushkaluk & Co. Ми – команда професіоналів. Нашою головною метою є надання повного комплексу якісних послуг, починаючи з проектування й закінчуючи гарантійним обслуговуванням готової продукції. Наша продукція з нанесеним Вашим логотипом підкреслить імідж та статус Вашого підприємства. У роботі використовуються лише якісні матеріали, а сучасне обладнання дозволяє нам створювати продукцію, яка за якістю та вартістю перевершує європейські аналоги. Виготовлення сувенірної продукції здійснюється на власному підприємстві. Ми маємо достатні виробничі потужності для постачання великого обсягу продукції в найкоротші терміни.