Кепка з написом на замовлення - популярний вид реклами та самовираження. Такий аксесуар також стане прекрасною можливістю для демонстрації фірмового стилю Вашої компанії.

Кепки та футболки з логотипом є невід'ємним атрибутом проведення різних акцій, змагань, масових заходів. Замовити друк можна на кепках, бейсболках, прапорцях та іншій сувенірній продукції. Кепка з написом на замовлення буде служити відмінною рекламою Вашої компанії та Вашої продукції, а також стане відмінним подарунком Вашим клієнтам, співробітникам або партнерам.

Високоякісний друк на кепках – це досить популярна послуга, яка має попит як серед великих комерційних організацій, так і серед підприємств, які тільки почали вести підприємницьку діяльність. Незважаючи на досить низьку вартість послуги, подібний вид реклами демонструє свою ефективність та результат.

Самореклама – ще одна причина для використання кепок з логотипом. У такий спосіб багато підприємств бажають яскраво та помітно підкреслити креативність своєї компанії. Така продукція також використовується як подарунок для учасників конференцій, семінарів або гостей фірми.

Кепка з написом на замовлення, придбана у нашій компанії, дасть можливість реалізувати задуманий проєкт, в якому кожна людина буде носієм реклами. Важливо замовляти таку продукцію у компаній, репутація яких є підтвердженою. Yushkaluk & Co – одна з таких!

Чому варто замовити продукцію саме у нас?

• Сучасні технології. Наше виробництво оснащене сучасним обладнанням світових брендів. Ми систематично проводимо огляд та щорічне оновлення обладнання. Саме це дає нам можливість перевершувати європейські аналоги за якістю. Виготовляємо продукцію для будь-яких умов експлуатації.

• Безпосередній виробник. Наша компанія є виробником представленої продукції, що істотно економить час та кошти.

• Вчасність. Ми гарантуємо виконання замовлення в обумовлений термін. Достатні виробничі потужності дають можливість постачати великий обсяг продукції в найкоротші терміни.

• Оптимальні ціни. Цінова політика нашої компанії є лояльною до кожного клієнта.

• Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного проекту та клієнта. При виконанні врахуємо всі Ваші побажання. Знайдемо найоптимальніше рішення та можливість його реалізації. У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці товару, умов оплати та доставки.

• Професіоналізм. Великий досвід роботи наших фахівців забезпечить реалізацію Ваших очікувань в повному обсязі. Виконання замовлення можливе методом наскрізного хімічного друку, сублімації, шовкографії або термодруку.

Не шукайте альтернатив. Ми – професіонали своєї справи.