Як і будь-які інші товари, церковну атрибутику зручно купувати в інтернет-магазині, адже не потрібно нікуди їхати. Можна робити покупки дуже швидко, одразу переглянути усі пропозиції магазину, вибрати потрібний товар та здійснити замовлення в один клік.

Одним із інтернет-магазинів, у якому широкий асортимент церковної атрибутики, є "Фавор". Перевагою здійснення замовлення саме тут є оптимальне співвідношення ціни та якості, власне виробництво, висока якість товарів, які мають відповідні сертифікати. Дуже зручне оформлення замовлення дозволяє легко та швидко престол церковний купити – просто додайте товар у кошик і очікуйте швидку доставку товару у пункт призначення! Доставка здійснюється за домовленістю по всій території України. Що ж таке престол і яка його символіка, спробуємо розібратися у цій статті. 

Престол – це нерухомий стіл чотирикутної форми, який розташований у центрі вівтаря в православних та греко-католицьких церквах. На ньому здійснюється таїнство євхаристії.

Для виготовлення престолу можуть використовуватись різні матеріали: дерево, камінь тощо. Престол покривається спеціальними ризами – це катасаркій, або сорочиця, яка символізує плащаницю, і індитія, або індитіон, яка символізує багряницю Ісуса як Царя.

Престол – це основний елемент храму, який символізує Престол Пресвятої Трійці, Бога-Творця і Промислителя всесвіту. Престол виступає знаменням Бога Вседержителя, розташовується виключно в центрі храму. 

З якого б матеріалу не був виготовлений престол, його форма залишиться незмінною. Його чотири сторони – це дуже широкий символ, який відповідає чотирьом сторонам світу, чотирьом порам року, позначає чотири періоди доби (ранок, день, вечір, ніч).

Престол знаменує собою також Христа Вседержителя. У цьому випадку чотирикутна форма престолу означає Четвероєвангеліє, у якому міститься уся повнота вчення Спасителя, і те, що всі чотири сторони світу закликаються до спілкування з Богом, бо проповідується Євангеліє у всьому світі.

Існує думка, що чотири сторони престолу можуть символізувати властивості особистості Ісуса Христа, який був Великої Ради Ангел, Жертвою за гріхи людського роду, Царем світу, Досконалою Людиною.

Православна та греко-католицька церкви вважають престол святим. У зв'язку із цим до нього заборонено торкатися прихожанам. Дозволяється це робити лише єпископам, священникам і дияконам, і то лише за потреби, яка виникає під час богослужіння.

Як бачимо, престоли – це не просто церковні меблі, а особливі елементи церковного облаштування, які несуть у собі певну символіку та зміст.