Ми нечасто задумуємось про це, але насправді упаковка відіграє велику роль у нашому житті. Люди настільки звикли до того, що в магазині тортик загорнуть в пластиковий контейнер, в обідню перерву їжу можна покласти в лоток, а суші – в бокс для суші, що ніхто з нас не готовий відмовлятись від таких зручностей.

Пластикова упаковка виконує функції, які суттєво полегшують наше життя. З пластиковою упаковкою не слід турбуватись про те, що до їжі потраплять мікроби або інші небажані гості – варто лиш щільно її закрити, і Ваша їжа в безпеці. Пластикова упаковка не є лише забаганкою людей; для деяких продуктів пластикова упаковка – необхідність.

Взяти, наприклад, суші. Така страва японської кухні надзвичайно популярна серед молоді. Готові суші мають вигляд рулетика, який рівномірно розрізаний на 6-8 ролів. Якщо замовляти суші в кафе, то їх подача не спричинить значного клопоту, адже офіціанту неважко донести замовлення від кухні до Вашого столика. А ось при замовленні суші "з собою" транспортування може стати величезною проблемою. Але не для нашої компанії!

Ми реалізуємо широкий асортимент упаковок за вигідними цінами. Пластикова упаковка, блістерна упаковка, упаковка для яєць, коррекси та упаковка для суші оптом – все це реалізує ТОВ "Пласт-а-Пак".
На українському ринку є безліч компаній, які виготовляють упаковку. "Пласт-а-Пак" є однією з них. Чому з-поміж всіх компаній варто вибрати саме нашу? Ось чому:

• Індивідуальний підхід до кожного клієнта. У роботі ми керуємось лише таким правилом. Для отримання консультації Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці товару, умов оплати та доставки.

• Прозора система ціноутворення. У нашій компанії встановлено оптимальні ціни, що дає можливість купувати товари оптом.

• Сучасні технології. У роботі ми використовуємо лише якісне та сучасне обладнання, яке дає змогу задовольняти потреби споживачів та виготовляти нові упаковки.

• Вчасність. Ми гарантуємо швидке виконання замовлень в обумовлений термін. Виробничі потужності у нашій компанії дають можливість постачати великий обсяг продукції в найкоротші терміни.

• Професіоналізм. Навички наших фахівців допоможуть подарувати презентабельний вигляд Вашим товарам та підкреслити їх індивідуальність. Ми здійснюємо продаж як стандартних упаковок, так і виконаних за індивідуальним замовленням клієнтів. Також є можливість нанесення логотипу на товар.

Не шукайте альтернатив. Ми реалізуємо якісну упаковку, якою Ви гарантовано будете задоволені. Пропонуємо переконатись у цьому особисто!