Безтурботне дитинство у нас завжди асоціюється із гойдалками. Недарма і дорослі полюбляють їх. А що вже говорити про дітвору, яка обожнює відчуття польоту, свободи та легкої небезпеки, яку можна відчути під час сильних гойдань. Проте варто пам'ятати: гойдалки – це не лише розваги та весело проведений час, а й потужний інструмент для розвитку дитини. Що ж допомагають розвинути гойдалки та у чому їхня користь, спробуємо розібратися у цій статті.

Перше, на що здійснює вплив гойдання на «качелях», – це розвиток вестибулярного апарату, який відповідає за сприйняття лінійних та кутових прискорень, а також положення тіла у просторі. Він відповідає за координацію рухів та збереження рівноваги тіла.

Гойдалки сприяють зміцненню м'язів спини, черевного пресу, рук та ніг. Вони розслаблюють нервову систему. Часте проводження часу дитиною на гойдалці розвиває просторове відчуття, відчуття ритму і такту. Для покращення постави також рекомендовані гойдалки, вони сприяють її виправленню, а це дуже важливо! Крім того, звісно, гойдалки – це хороший, позитивний настрій Ваших дітей, вони такі щасливі під час цього веселого процесу.

Найголовніше – правильно підібрати гойдалку, щоб вона була максимально безпечною і в жодному разі не обірвалася. Місце для розташування гойдалки також повинно бути безпечним, щоб навіть при найбільшій амплітуді ширяння дитина не вдарилася в іншу споруду чи конструцію ігрового майданчика.

Інтернет-магазин "Непосида" знає про важливість безпеки. Саме тому ми підготували для Вас найкращі варіанти гойдалок, які точно сподобаються Вашій дитині. Серед наших пропозицій Ви знайдете парні та одинарні дитячі гойдалки для двору. Довговічність і надійність представлені у наших варіантах, а це, як ми знаємо, ключові вимоги до будь-якої конструкції.

Щоб ознайомитися з усіма пропозиціями нашого інтернет-магазину, завітайте до каталогу товарів. Там на Вас чекає безліч цікавих пропозицій. Все, що потрібно для замовлення товару, що Вас зацікавив, – це додати його у кошик.

Після оплати ми відразу відправляємо товар замовнику. Є можливість оплачувати замовлення після отримання товару. Спосіб доставки також може бути різним залежно від Ваших побажань. Він обговорюється з кожним клієнтом індивідуально під час оформлення замовлення! Команда інтернет-магазину "Непосида" працює дуже оперативно, тому Ви можете розраховувати на отримання замовлення у найкоротші терміни!

З приводу усіх питань просимо звертатися до консультантів "Непосиди". Вони охоче нададуть Вам усю необхідну інформацію! тел 0975397887