Існує величезне різноманіття якісних оздоблювальних матеріалів, зокрема алкідні фарби. Вони можуть бути використані як для внутрішнього, так і для зовнішнього покриття. Таке покриття є надзвичайно довговічним. Фарба є ідеальною для дерев’яних, металевих, гіпсових, цементних поверхонь, а також виконує функцію захисту від розвитку корозійних процесів.

Алкідна смола – це сполучний компонент таких фарб. Її отримують у результаті варіння рослинної олії зі спиртовими або органічними кислотами.

Алкідна емаль являє собою універсальне покриття, яке стійке до стирання, а також представлене надзвичайно яскравими кольорами. Вона може бути як глянцевою, так і матовою. Також додатково можуть бути додані, наприклад, антисептики, які захищають її від грибкових уражень та цвілі. Наповнювачем також виступає гранітна або мармурова крихта та пісок.

Базовим компонентом у фарбі є лак, який поділяють на гліфталевий та пентафталевий. Більш використовуваним є пентафталевий лак – це суміш смоли із рослинними оліями, гліцерином та каніфоллю.

Такі фарби є надзвичайно еластичними та довговічними. Вони дуже швидко висихають та відтак не втрачають яскравий колір. Вони не бояться впливу різних погодних умов. Залежно від різновиду, алкідні емалі мають свої особливості та сфери застосування.

Перевагами використання алкідних емалей є:

— легкість нанесення з використанням для цього доступних інструментів, зокрема валиків, кистей;
— пристойна швидкість висихання, зокрема початкова полімеризація настає приблизно за 1 годину;
— стійкість до впливу ультрафіолету;
— витримування температурних коливань;
— універсальність, оскільки їх можна використовувати для будь-яких поверхонь;
— стійкість до впливу вологи;
— ефективний захист поверхні від розвитку корозійних процесів.

Нанесення фарби варто здійснювати тільки на сухі та прогріті не менше ніж до 5 градусів поверхні. Найкращим варіантом нанесення фарби є суха та безвітряна погода та діапазон температури повітря 15-22 градуси, тоді фарба матиме оптимальну в’язкість і гарантовано можна буде отримати швидке та якісне покриття. Перед нанесенням фарби слід ретельно очистити поверхню від бруду та пилу.

Емаль алкідна представлена у каталозі компанії «ВОЛФ». Наші консультанти завжди з радістю допоможуть зробити правильний вибір. Здійснюємо доставку замовлень по всій території України. Працюємо за передоплатою. Будемо раді нашій співпраці та чекаємо на замовлення!