Вітраж – сам собою унікальний за силою художнього впливу на глядача вид декоративного мистецтва. В християнській культурі відіграє історично важливу роль.

Історія вітража починається у дуже далекому минулому. Перші спроби виготовити вітраж робили ще у Вавилоні, Греції чи Європі (точно не відомо). Приблизно це розпочали робити 5 тисяч років тому. Спочатку вітражі виготовляли способом катаного скла, а потім винайшли склодувну трубку, яка зробила значний внесок у виготовлення скла. Технікою скловидування займались в епоху Ренесансу та Середньовіччя.

Виникнення вітражу в тому розумінні, яке ми маємо зараз, пов’язане з поширенням християнства по всій території планети. Перші віконні вітражі в храми виготовляли у Візантії в 6-му столітті. Але ще тоді майстри вітражу використовували шматочки скла різної форми і вставляли в прорізи на дошці. Згодом таку дошку вмуровували у віконний отвір.

Культурознавці з усього світу стверджують, що богослужіння у храмах неможливе у приміщенні без вітражів. Адже вони надають приміщенню божественної таємничості та загадковості літургійного дійства.

Сьогодні, у 21-му столітті, вітражі виготовляють за сучасними технологіями і, звісно, отримуючи кращий результат.

Фахівці компанії "ЛАД" виготовляють вітражі не тільки для церков, а й для інших некультових будівель. Наші майстри виготовляють вітражі для вікон, дверей, стелей та інших поверхонь. Спеціалісти підприємства здійснюють виробництво вітражів будь-якої складності і кольору. Деталі за потреби виготовляють вручну. Окрім того, наші майстри розробили метод спеціального покриття вітражу, яке надає склу властивість зміни кольору залежно від кута зору і ступеня освітленості фону.

Замовити вітраж в Черкасах ви маєте можливість у нашому інтернет-магазині за вигідною ціною. Як матеріали ми використовуємо фарби для скла, які є стійкими до погодних умов чи інших атмосферних чинників, як-от часті дощі, снігопади, сильні пориви вітру, яскраве сонячне світло. Задля надання естетичного вигляду використовуємо природні кольори, щоб передати відчуття старизни, наприклад, храмовим вітражам.

Наші спеціалісти здійснюють виробництво відповідно до встановлених норм та вимог. Надаємо гарантію на всі вироби терміном до 50 років. Для нас важливий кожен клієнт, тому ми завжди враховуємо всі ваші потреби та працюємо за індивідуальним замовленням.