Борна кислота має вигляд білого порошку, який добре розчиняється у воді (її температура повинна перевищувати кімнатну). Кислота борна порошок має широку сферу застосування. Її використовують для отримання спец. скла, кераміки, цементів, флюсів, вогнезахисних складів, пігментів, мийних і косметичних засобів, вона може виступати дезінфікуючим засобом. Досвідчені дачники поважають борну кислоту за інше, адже вони знають про те, що ця речовина здатна принести велику користь рослинам. Саме цього елементу потребує рослина (хоч і у невеликій кількості).

Заслугою борної кислоти є те, що вона насичує кореневу систему киснем, підвищує імунітет рослини, захищає від уражень всілякими хворобами. Використання борної кислоти дозволяє збільшити урожай приблизно на 20-30 %.

Борна кислота має вплив на такі процеси:

• розвиток точок росту;
• формування квіткових бруньок та бутонів;
• формування зав'язей та постачання цукрів від зелені до плоду;
• синтез фітогормонів;
• засвоєння кальцію.

Існують різні способи застосування борної кислоти у рослинництві, про які поговоримо далі.

1. Обробка насіння, яка передбачає поміщення насіння у борний розчин на 12-24 год, залежно від культури, яка обробляється. Для кабачків, огірків та капусти достатньо буде пів доби, а насіння моркви, буряка та помідорів краще залишити на 24 години. Метою обробки насіння борною кислотою є стимулювання росту та профілактика від хвороб, які можуть атакувати ще під час сходження.

2. Внесення в ґрунт борного розчину, яке здійснюється способом поливу рядів перед висадкою насіння рослини. У такий спосіб можна запобігти бородефіциту, який негативно позначається на здоров'ї рослини.

3. Позакоренева обробка проводиться не рідше ніж тричі (за увесь період росту).

4. Прикореневе обприскування доцільне при виявленні бородефіциту. Спочатку рослину обприскують простою водою, а тоді борним розчином. Найчастіше такий спосіб підживлення використовується для квітів. 

Як бачимо, щоб вирощувати здорові рослини та мати великий урожай, потрібно запастися борною кислотою, яка здатна запобігти багатьом хворобам та посилити імунітет рослини.

Кислота борна порошок наявна в інтернет-магазині "Система Оптимум", де її можна придбати в необхідній кількості. Продаж можливий оптом та вроздріб. Доставка здійснюється по всій території України будь-яким зручним для клієнта способом: "САТ", "Автолюкс", "Євро-Експрес", "Делівері", "Міст Експрес", "Ваш Час", "Нова Пошта", "Український Експрес", "Гюнсел", а також автотранспортом при тоннажних замовленнях.

Для уточнення будь-якої інформації просимо звертатися до менеджерів компанії. Для цього скористайтеся онлайн-формою зв'язку або номером телефону, що вказаний в контактах!