Льодовий каток ще віддавна має популярність, адже це не просто корисне для здоров'я, але й дуже веселе проведення часу. Саме тому катання на льоду обожнюють не тільки діти, але й дорослі. У зв'язку із великою кількістю охочих саме так провести своє дозвілля (які можуть стати Вашими потенційними клієнтами), дуже вигідно започаткувати власний бізнес, який пов'язаний із цією справою. Він буде приносити прибуток як у великому місті, так і в містечку. При меншій кількості населення, напевно, буде й менша конкуренція між льдовими катками.

Окрім вибору населеного пункту, де буде функціонувати каток, потрібно обдумати ряд важливих питань, які потребують капіталовкладень. Серед усього варто приділити велику увагу власне обладнанню, бо саме на цю частину витрат і піде значна частина капіталу. Проте якщо правильно все обдумати та започаткувати власний бізнес у цій сфері, то зовсім скоро витрати на купівлю потрібного обладнання окупляться і вже невдовзі ви будете отримувати солідні прибутки.

Льодовий каток купити Україна не означає купити готовий лід; маємо на увазі купівлю високоякісного холодильного обладнання, яке необхідне для організації повноцінного льодового майданчика. Саме до вибору холодильного обладнання слід поставитись дуже відповідально, оскільки воно потрібне для підтримки льодового покриття в нормальному вигляді, що є важливою умовою для повноцінного функціонування катка. 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Холодильні Технології "НОРДЕС"» пропонує до Вашої уваги великий асортимент промислового холодильного обладнання найвищого класу, в основі якого лежать комплектуючі провідних західноєвропейських фірм-виробників. Оскільки ми дбаємо про авторитет компанії, то серед наших пропозицій – виключно високоякісне обладнання, яке можна замовити за оптимальними цінами, що не будуть перевищувати ціну на аналогічний товар від інших компаній.

Якщо Ви звернетесь в компанію "Нордес", то можете бути впевнені у тому, що тут завжди зможете придбати різне холодильне устаткування, компресорно-конденсаторні агрегати для льодових ковзанок та багато іншого холодильного обладнання за помірними цінами. Наші клієнти – це підприємці, які прагнуть заробляти великі гроші на власній справі, приносячи людям задоволення. 

Чому варто співпрацювати саме із ТОВ «Холодильні Технології "НОРДЕС"»?

1. У нас широкий асортимент товарів та великі складські запаси;

2. Висока якість товарів;

3. Оптимальні ціни;

4. Швидка обробка замовлення;

5. Гарантія на товари 12 місяців;

6. Оперативна доставка по всій території України!

Крім того, за потреби менеджери компанії «Холодильні Технології "НОРДЕС"» завжди готові проконсультувати щодо того чи іншого питання, допомогти зробити правильний вибір обладнання та надати відповідні рекомендації.