Серед поліетиленової продукції особливе місце посідають пакети з петлевою ручкою. Зокрема, їх часто замовляють різні брендові магазини, щоб продемонструвати власний статус та підвищити впізнаваність торгової марки.

Переваги використання таких пакетів:

— використовувати можна тривалий час;

— надзвичайна міцність, оскільки для виготовлення використовують тільки якісний поліетилен високого та низького тиску;

— практичність – у складеному вигляді вони є дуже компактними та мають хорошу місткість;

— універсальність – їх можна використовувати, коли вирушаєш за покупками, для подарунків та для інших цілей;

— розміщення будь-яких друкованих зображень.

Такі пакети – це вдале поєднання чудового зовнішнього вигляду та відмінних експлуатаційних характеристик.

Переважна більшість брендових пакетів мають петлеву ручку, що дуже зручно. Саме на них можливе нанесення флексографічного або шовкографічного друку.

Пакети виготовляють різних форм, розмірів та в різних кольорах. Кожен виробник самостійно вибирає, який товар випускати, щоб максимально привабити клієнтів. Завдяки досить високій щільності можна наносити будь-які, навіть найскладніші зображення, у такий спосіб продукція буде більш впізнаваною серед клієнтів, оскільки буде відрізнятися від іншої.

Нанесення зображення може здійснюватися шовкографічним та флексографічним методом. Кожен із них має переваги та недоліки. Метод шовкографічного друку часто використовують на невеликих підприємствах; цей спосіб є дорожчим та дозволить передати зображення у найвищій якості. Флексографічний друк дозволяє наносити картинку на усю поверхню, проте роздільна здатність нанесеного зображення буде нижчою.

Основною особливістю цих пакетів є надзвичайна зручність. Ручка, яка виступає за габарити пакету, суттєво підвищує його місткість, у такий спосіб дає змогу переносити предмети, які значно перевищують його розміри у висоту. Нанесене зображення не псується, оскільки рука не доторкається до нього. Пакет відмінно зберігає форму та не деформується. Ручка є надзвичайно міцною та не врізається в руку, оскільки не згинається, навіть якщо вміст пакету є досить важким.

У компанії «Екстра Пластик» представлений величезний асортимент різноманітних пакетів, які мають різний дизайн. Спосіб оплати та доставки визначається індивідуально з кожним клієнтом. Виконуємо замовлення по всій території України. Маємо власне виробництво, здійснюємо безкоштовне доопрацювання макету.

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів. Чекаємо на замовлення!