Як шкода, що наші улюблені фрукти доступні лише в певний час влітку. Саме в цю пору року в раціоні людей найбільше зелені та фруктів, адже всі намагаються вдосталь їх наїстись та набратись вітамінів на рік наперед. Одним з способів зберегти шматочок літа є замороження продуктів.

В холодильнику за наявності морозильної камери зберегти ароматний і корисний фрукт – зовсім не проблема! Основною вимогою є правильна заморозка. Для того щоб при розморожуванні вийшли цілі і гарні ягідки, а не мутний кисіль з непривабливим кольором і смаком, необхідно дотримуватись певних правил. Якщо ж у Вас немає часу та бажання заморожувати полуницю або інші фрукти самостійно, Ви можете придбати уже заморожену продукцію у нашій компанії.

Заморожена полуниця за найкращою ціною саме у нас! Чому для покупки варто вибрати саме нашу компанію?

• Широкий асортимент товарів дасть можливість придбати безліч сортів заморожених ягід і фруктів: слив, полуниці, вишні, брусниці, малини, чорниці, смородини, ожини, журавлини, горобини. Також у нас можна придбати заморожені і свіжі гриби: підберезники, лисички, маслюки, білі гриби.

• Ми пропонуємо найвигідніші умови для співпраці. У нас найоптимальніша ціна на українському ринку та швидка доставка. Реалізація товару в країни Європи також є значною перевагою нашої компанії, адже це означає, що, де б Ви не були, наша продукція завжди буде доступною для Вас.

• У роботі ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного з клієнтів, тому Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці товару, умов оплати та доставки.

• Ми турбуємось про наших клієнтів і стараємось максимально задовольнити їх потреби, реалізовуючи якісну та смачну продукцію. Всі наші товари – це лише якісні фрукти, ягоди та гриби, які вирощені в Україні, без ГМО. Продукція проходить суворий контроль якості. Ми відповідальні за кожну ягідку, фрукт та гриб.

• Досвід роботи на українському та світовому ринках дав нам можливість вивчити всі нюанси роботи у цій сфері, тому ми і пропонуємо Вам якісну продукцію оптом та вроздріб. Оптова поставка здійснюється від 500 кг. Ви можете замовити доставку компаніями-перевізниками або ж вивезти товар із нашої бази самостійно (самовивіз). Оплата відбувається після вивантаження товару.

Ми працюємо на засадах адекватної цінової політики, лояльності, високої якості кожного товару в будь-яку пору року і хорошої роботи фахівців з кожним клієнтом.