Плівка для силосних ям – високоякісний силос для фермерських господарств. Силос – це "консерви для тварин", він вважається в Європі одним з найдешевших видів корму. Він цінний в період зими та ранньої весни, оскільки є соковитим кормом і в такому вигляді доступний впродовж цілого року. В своєму складі силос містить багато поживних елементів, корисних речовин та вітамінів. При заготівлі силосу знижується ураженість корму рядом бактерій, які викликають серйозні захворювання у тварин. Саме тому можна говорити про важливість правильної заготівлі сінажу. 

Один з хороших способів зберігати силос – це силосні траншеї, ями та бараки. В цьому випадку потрібна плівка, яка не буде пропускати ні вологу, ні повітря. Вона забезпечить високу якість корму в траншеї. 

Виробничий процес цього матеріалу передбачає використання найновіших технологій та ретельний контроль на кожному етапі. Тому плівки європейського виробництва значно якісніші за українські, адже виготовляються з використанням передових технологій, які, на жаль, ще не використовуються на підприємствах на території СНД. 

При заготівлі корму на зиму важливо дотримуватися технології укриття ями силосною плівкою, тому що неправильне укриття або неякісна плівка можуть стати причиною великої кількості кисню в ямі. Це все може впливати на розмноження грибка та бактерій. Тоді силос на зиму буде заготовлений неправильно. 

Силосна плівка має ряд переваг:

• забезпечення тепла та гідроізоляції,
• просте та зручне використання матеріалу,
• висока зносостійкість,
• хороша механічна міцність.

Якщо підсумувати все вищесказане, то можемо сказати, що багато факторів впливають на якість готового силосу, але плівка є одним з головних. Саме тому варто дуже уважно підійти до її вибору.