Часто жалієтесь на болі в спині, хребті, шиї? При цьому Ви ведете здоровий спосіб життя, регулярно відвідуєте спортивний зал, спите не менше 8 годин на добу та правильно харчуєтесь? Рекомендуємо звернути увагу на Ваше ліжко!

Так-так, Ваш матрац може бути причиною всіх проблем. Багато людей недооцінюють всю важливість вибору правильного матрацу, тому й страждають від певних хвороб та болей. Якщо Ви спите на незручному матраці, тіло не отримує належного відпочинку та не дозволяє м'язам розслабитися. Проводячи майже третину життя в ліжку, мало хто з нас задумується про це, а рішення проблеми так близько!

Правильно підібраний матрац дасть можливість відпочити, зняти напругу, втому, біль у спині та «розвантажити» хребет. Матрац також допоможе істотно поліпшити Ваш сон і загальний стан. Здебільшого кожен з нас любить спати по-своєму. Улюблена поза сну в когось може бути на спині, у когось – на боці, а хтось воліє спати на животі. Є безліч аспектів вибору матраца, і в цій статті ми б хотіли зосередити увагу на одному з них – на жорсткості.

Жорсткість є важливим чинником комфортного сну. Жорсткість матраца потрібно вибирати з огляду на позу, в якій Ви спите, та проблеми, які Вас турбують.

Отже, краще м'який, середній чи жорсткий тонкий матрац замовити?

Якщо Вас турбують болі в попереку, то Вам краще вибрати м'який матрац. Саме такий матрац добре прогинається та підтримує поперек. М'який матрац також підійде тим, хто любить спати на боці.

Якщо Вас більше турбує грудний відділ хребта, ми б рекомендували віддати перевагу матрацу середньої жорсткості. Такий матрац також підійде тим, хто любить спати на спині.

Якщо у Вас проблеми з верхніми відділеннями хребта, то краще вибрати жорсткий матрац, щоб під час сну м'язи могли розслабитися. Жорсткий матрац також забезпечує підтримку тазової і шийної області хребта. Він підійде тим, хто любить спати на животі.

Вирішення питання, якої жорсткості вибирати матрац, все ж залишається за Вами. Ми ж пропонуємо жорсткий тонкий матрац замовити саме у нашій компанії! Реалізуємо дерев'яні ліжка, ортопедичні матраси, шафи-купе та меблеву фурнітуру на будь-який смак. За час роботи на українському ринку ми встигли вивчити всі нюанси роботи у цій сфері та довести що ми – одні з найкращих. Тільки наша компанія пропонує купити меблеву продукцію від відомих виробників за оптимальними цінами.

У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті. Наш менеджер-консультант залюбки надасть консультацію щодо будь-якої одиниці товару, умов оплати та доставки.