Формування постави людини починається ще з самого народження, тому неправильне положення дитинки у сні може призвести до серйозних проблем в майбутньому. Однією з умов забезпечення міцного та спокійного сну дитини є вибір правильного матраца для дитячого ліжечка. Варто серйозно підійти до вибору спального матраца в дитячу кімнату, для того щоб забезпечити дитині здоровий та комфортний сон.

Дитячі кісточки малюка потребують правильного положення. Дитячий матрац – це фундамент рівної постави і красивої спини. Саме тому матрац повинен бути твердим і жорстким.

Як же правильно вибрати дитячий ортопедичний матрас? Для турботливих батьків ми підготували ряд порад, які допоможуть сформувати спальне місце малюка та подарувати йому солодкий сон.

Перед покупкою дитячого ортопедичного матраца, рекомендуємо звернути увагу на ступінь жорсткості та пружини. Саме ці фактори створюють максимально комфортні умови для сну.

Наповнювач, як і пружини, також грає величезну роль. Саме він повинен бути гіпоалергенним, запобігаючи ризику виникнення алергічних реакцій. Зовсім не обов'язково, щоб він був наповнений натуральними волокнами, адже сучасні матеріали відрізняються високою зносостійкістю, якістю та абсолютно нешкідливі для дітей.

На відміну від дорослих, які люблять полежати "де пом'якше", немовлята і діти до трьох років потребують найкращих ортопедичних матраців середньої або підвищеної жорсткості. Саме в цьому віці у них формується S-подібний вигин хребта, тому дуже важливо, щоб дитина спала на жорсткому та безпружинному матраці, але і тут потрібно не перестаратися.

Дітям, які старше 3 років, дозволяється спати на м’якшій поверхні. Тут можна вибирати як пружинні, так і безпружинні матраци, але наповнювач повинен залишатися твердим та тримати форму. Варіанти з ватяними і матрацами з поролону можуть призвести до появи бактерій та алергічних реакцій.

Купити матрац дитячий ортопедичний пропонує наша компанія. Реалізуємо широкий асортимент товарів. У нас Ви можете купити дерев'яні ліжка, ортопедичні матраци, шафи-купе та меблеву фурнітуру на будь-який смак. За час роботи на українському ринку ми не лише заявили про себе як про одну з найкращих компаній, а й завоювали довіру тисяч українців. У нас вигідні умови для співпраці. Ми часто робимо знижки на товари, рекомендуємо слідкувати за оновленнями на сайті. Наше підприємство надає гарантії відповідно до законодавства України та від виробників. Ви завжди можете звернутись за консультацією до нашого менеджера за номером, вказаним на сайті.