У кожного з нас з партою зв'язано багато спогадів! Скільки б років не пройшло, а всі ми будемо пам'ятати те, як приходили в школу та проводили декілька уроків за своїм робочим місцем.

Вже з шестирічного віку щодня діти сидять за партою та отримують нові знання. Саме в цьому віці відбувається інтенсивний ріст і формування опорно-рухового апарату. Під час вибору моделі для занять для батьків та керівників навчальних закладів цей фактор повинен грати найважливішу роль. Проте чи задумувався хтось над тим, як і хто саме винайшов парту?

Конструкція робочого місця датується ще ХІХ століттям. Саме парта стала одним з найважливіших винаходів людства та результатом багаторічної роботи Федора Ерісмана.

Ерісман – доктор медицини, який займався вивченням дитячої фізіології та хвороб, – створив унікальний учнівський стіл з похилою стільницею, що отримав назву парта Ерісмана. Така парта мала вигляд конструкції похилого столу, виготовленого з масиву дерева, з відкидною кришкою та місцем для сидіння. Саме вона стала невід'ємною частиною навчального процесу.

За указом Комітету народної освіти СРСР у радянський час було прийнято рішення купити дерев'яні парти такої ж конструкції для оснащення всіх шкіл. Завдяки таким шкільним меблям було досягнуто значних успіхів в боротьбі з короткозорістю, скороченні захворювань на сколіоз у дітей та підлітків.

З огляду на те, що Кабмін затвердив новий стандарт освіти для 12-річної школи, до меблів в освітніх установах змінилися вимоги. Наша компанія своєю чергою пропонує замовити зручні та комфортні парти, які будуть ідеально підходити для старанної роботи дітей. Наші парти дають можливість сконцентруватися на навчанні та не втомлюватися в процесі уроків.

Учнівські парти від "Елкон Дизайн" гарантують:

• Надійність. Дітям буде зручно сидіти за партами, виготовленими з міцних конструкцій. А що, як не комфорт і надійність, забезпечують концентрацію на навчанні?

• Екологічність. Учнівські парти виготовлені зі звареного каркаса з металевих труб та якісної фанери, є можливість вибору кольору.

• Презентабельний зовнішній вигляд. Сучасні учнівські парти прекрасно підкреслять інтер'єр класної кімнати. Узгодити колір фанери Ви можете за номером, вказаним на сайті.

• Безпеку. Наші парти розроблено без гострих кутів та кромки, тому діти не зможуть поранитись.

У каталозі товарів нашої компанії Ви також зможете знайти меблі для дому та офісу, медичних установ, спортивних комплексів, будинків відпочинку тощо. Спосіб доставки узгоджується з замовником. Здійснюючи покупку у нас, Ви отримаєте стильні меблі високої якості, адже наша компанія у роботі використовує лише якісні матеріали та добре орієнтується в сучасних тенденціях.