Дитяче автокрісдо – це не розкіш, а життєва необхідність, особливо коли йдеться про безпечне перевезення малечі в автомобілі. У Європі та Америці наявність автокрісла є обов'язковою, адже його відсутність може становити загрозу маленькому пасажирові, а також карається стягненням у формі штрафу. В Україні ж перевезення дітей в автокріслі – справа індивідуальна, однак тенденція набуває дедалі більшої популярності.

Дитяче автокрісло не лише дозволяє зробити безпечним перевезення малюка в автотранспорті, але й забезпечує комфортну поїздку дитини, і неважливо, довготривала це подорож чи 10-хвилинна поїздка містом. Однак, щоб уберегти дитину від ризиків під час поїздки, перед покупкою потрібно подумати й про правильний підбір дитячого крісла. Сьогодні спробуємо розглянути основні поради з підбору дитячого автокрісла, щоб воно не просто було аксесуаром, а справді допомогло вберегти дитину та забезпечувало максимальний комфорт маленького пасажира під час поїздки.

1. Вагова та вікова категорія. Цей аспект відіграє чи не ключову роль під час вибору автокрісла. Залежно від віку та ваги дитинки виробники пропонують варіанти типу "люлька" (для немовлят), крісло-переноску, крісло, що регулюється, та звичайні автокрісла, поділені за ваговими групами. 

2. Зручність, комфорт для малюка. Вибираючи автокрісло, слід врахувати те, чи комфортно у ньому почувається малюк. Навіть найслухнянішим та найспокійнішим дітям важко всидіти, якщо крісло буде незручним. А якщо подорож обіцяє бути тривалою – цей фактор може відігравати ключову роль у процесі.

3. Простота встановлення та транспортабельність. Тут важливо звертати увагу на надійність фіксації автокрісла, простоту та зручність під час експлуатації, адже, якщо крісло важко встановлювати та транспортувати, це лише додає клопотів молодим батькам.

4. Наявність ременів безпеки – ключовий аспект, що стосується безпеки самого малюка. Для дітей, які не досягли 3-річного віку, краще вибирати автокрісла з 3- або 5-точковими ременями, які зможуть захистити Вашого малюка від серйозних травм під час ДТП.

5. Перевірений бренд. Цей критерій для багатьох батьків відіграє важливу роль, і недарма! Про якісні та надійні бренди сьогодні можна дізнатися в інтернеті – почитавши відгуки покупців, переглянувши різні відеотести, які підтверджують (або спростовують) відповідність дитячих автокрісел основним вимогам та європейським стандартам.

Як бачимо, підбір дитячого автокрісла – справа відповідальна, адже саме від вищеперерахованих факторів залежить безпека Вашого малюка. Враховуючи усі тонкощі вибору, можна забезпечити максимальний комфорт та високий рівень безпеки дитини у разі виникнення небезпечних ситуацій.

Дитяче автокрісло купити Україна пропонує Інтернет-магазин Baby Place. У нас можна підібрати автокрісло для будь-якої вагової категорії. Усі пропозиції представлені в "Каталозі товарів". Серед асортименту Ви точно зможете підібрати вдалий варіант!