В 21-му столітті мало хто може уявити своє життя без комп'ютера чи ноутбука. Ці помічники вже давно стали нашими найкращими друзями, що допомагають як у роботі, так і у відпочинку. Купуючи нову модель, важливо пам'ятати не лише про відмінні характеристики девайсу, а й про організацію зручного місця – комп'ютерного столу.

Ніякі інші меблі не мають такого впливу на наше здоров'я, як комп'ютерний стіл. За навчанням, роботою та звичайною перепискою в інтернеті ми можемо провести безліч годин. В цей час хребет реагує на позу тіла під часу роботи. Якщо після довгого сидіння за монітором болить спина або шия, німіють ноги і щипає в очах – найімовірніше, Ваше робоче місце не відповідає потрібним вимогам.

Які ж є вимоги до комп'ютерних столів?

• Під час роботи або відпочинку ключовим моментом є зручність, тому такі меблі повинні бути ергономічними. Важливо, щоб Ваші руки були зручно розташовані, а відстань від очей до екрану була не менше 50 см – саме такою є рекомендація окулістів.

• Враховуючи, де встановлюють меблі, варто звернути увагу не тільки на прямий, а й на кутовий комп'ютерний стіл. Саме останній вид столу допоможе зберегти місце у кімнаті чи офісі, адже залишає в кімнаті максимум вільного простору.

• Варто пам'ятати, що навіть найменший і найкомпактніший комп'ютерний стіл повинен залишатись містким. Позаяк це не тільки спеціалізовані, а й ділові меблі, в них обов'язково повинні бути відділи, шухлядки й секції, у які за потреби можна буде покласти потрібні папери, приладдя, ґаджети. Під час роботи за комп'ютером комфорт залежить не лише від того, як розташовуються кисті й лікті при друкуванні на клавіатурі, а й від того, чи поруч є необхідні для Вас речі.

З огляду на вищеперераховані вимоги та практичний досвід, ми б радили Вам вибирати меблі вітчизняних фабрик – за якістю та красою такі меблі не поступаються закордонним аналогам, а за вартістю – добре в них виграють. Одним із надійних виробників якісних меблів є компанія "Елкон-Дизайн". Саме у нас Ви маєте можливість замовити меблі, які будуть ідеально поєднуватись із дизайном та стилістикою приміщення.

Кутові комп'ютерні столи недорого придбати Ви можете у нас! Наша компанія здійснює виробництво за індивідуальними розмірами та кресленнями. У роботі ми використовуємо лише якісні матеріали та сучасне обладнання, тому Ви гарантовано отримаєте стильні меблі високої якості. У каталозі товарів Ви знайдете меблі для дому та офісу, дошкільних і навчально-виховних закладів, дитячі ігрові майданчики, ортопедичні столи, меблі для готелів, будинків відпочинку, пансіонатів і санаторіїв, спортивних комплексів. Співпраця з нами стане приємним досвідом, а якість продукції це тільки підтвердить!