Настільний теніс – це гра, яку полюбляють діти та дорослі. З’явилася вона на початку минулого століття та залишається захопливим та цікавим дозвіллям і до сьогодні. Вона не потребує наявності великого приміщення чи майданчика, а також спеціальної фізичної підготовки.

Щоб гра принесла максимум задоволення, потрібно вибрати якісний тенісний стіл, ракетки та м’ячик. Також перед покупкою тенісного столу варто визначитися, де в майбутньому він буде стояти.

Якість стола безпосередньо впливає на силу та напрямок відскоку м’ячика. Тенісні столи відповідно до умов експлуатації поділяють на всепогодні та для приміщень.

Основна перевага всепогодних столів – це те, що їх не потрібно заносити до приміщення. Особливо варто звернути увагу на них, якщо вибираєте настільний стіл для дачі. Матеріал, з якого такий стіл виготовлений, є міцним та витримує перепади температур, а також інші кліматичні фактори. Ви зможете насолоджуватися грою на свіжому повітрі. Такі столи мають тривалий експлуатаційний період, оскільки виготовлені з якісних матеріалів.

Столи для приміщень здебільшого виготовляють з ДСП, яку фарбують у синій або зелений колір. Зазвичай столи можуть мати спеціальні роликові коліщата для пересування.

Також столи залежно від призначення поділяють на:

• тренувальні – поширені у тенісних школах та клубах. Вони мають схожу з професійними столами якість;

• аматорські – їх найчастіше встановлюють у літніх таборах, школах. Вони розраховані для початківців та постійну експлуатацію;

• професійні – мають надзвичайно рівне покриття та антиблікову поверхню, що забезпечує відмінний відскок м’яча. Товщина становить близько 2,5-3 см.

Для виготовлення всепогодних столів використовують матеріал меламін, у такий спосіб забезпечується стійкість до впливу кліматичних умов. Завдяки складаному механізму їх надзвичайно легко транспортувати та переміщувати. Покриті спеціальним розчином, вони мають тривалий термін служби та стійкі до будь-яких впливів. Висота стільниці визначає якість відскоку м’яча, тому доцільніше вибирати столи з товстішою стільницею.

Стіл тенісний вуличний можна замовити в компанії «ТТ-Більярд». Виконуємо оптові та роздрібні замовлення. Здійснюємо доставку «Новою Поштою» або кур’єрською службою по всій території України. Оплату можна здійснити найзручнішим для Вас способом. У разі виникнення труднощів з вибором обов’язково допоможемо. Будемо раді нашій співпраці та чекаємо на замовлення!