Вироби з кераміки набули своєї популярності ще в давнину. Для їхнього виготовлення використовують природні глини. 

Глини поділяють на пластичні та непластичні. Глина утворюється в земній корі в результаті різних геологічних процесів. Каолінова глина має надзвичайну білизну, що дозволяє створювати фаянсові та порцелянові керамічні вироби. Також слід зазначити, що чисту глину рідко використовують у процесі виготовлення, зазвичай додають різні матеріали для покращення її властивостей.

Процес виготовлення різних керамічних виробів є досить тривалим та складним. Спочатку необхідно сформувати виріб; існує декілька способів, а саме: пластичний, сухий та напівсухий. Пластичне формування передбачає подрібнення сировини та її зволоження до стану тіста. Далі відбувається процес висушування у спеціалізованих печах. Процес випалювання керамічних виробів є одним із найважливіших. Температура випалювання залежить від різновиду виробів. Саме від процесу випалювання залежать подальші характеристики виробів. Після випалювання вироби охолоджують – спочатку цей процес відбувається у печі (є спеціальна зона для цього), а потім на повітрі. На виріб може бути нанесено розпис.

Керамічні горщики є ідеальними для більшості рослин, особливо для тих, які не потребують частої пересадки. Вони відмінно пропускають повітря, тобто рослина може дихати, що надважливо. Завдяки декоративному оформленню їх часто використовують як додаткові елементи декору.

Основні переваги керамічних горщиків:

• матеріал, з якого вони виготовлені, є екологічно чистим, що створює прекрасні умови для вирощування здорових рослин;

• у горщиках підтримується максимально комфортний режим температури, на відміну від пластикових горщиків, які моментально нагріваються під впливом сонячних променів та швидко втрачають температуру ввечері, що може негативно позначитися на кореневій системі рослин;

• велика вага керамічних горщиків убезпечує насадження від перекидання у разі випадкового поштовху;

• вони мають красивий вигляд, додаючи оселі привабливого вигляду.

У компанії «Кооператив "Кераміка"» працюють справжні майстри своєї справи, які створюють керамічні вироби неймовірної краси. Ми використовуємо тільки якісні матеріали, що підтверджується відповідними сертифікатами. Доставку замовлень здійснюємо по всій території України. Спосіб оплати і доставки визначається індивідуально. Будемо раді нашій співпраці та чекаємо на замовлення!