Коли приходить пора встановлення димоходу, постає питання про те, який же вибрати. Якщо Ви вже визначилися із тим, що димоход буде з нержавіючої сталі, тоді ця інформація буде для Вас корисною. Сьогодні спробуємо розібратися у тому, які є відмінності між одностінними та двостінними димоходами з нержавійки.

Перше, що варто з'ясувати, – це призначення димоходів та де саме їх можна встановлювати. Якщо говорити про двостінні димоходи, то вони призначені для котлів на газоподібному паливі. Одностінні ж димоходи можуть використовуватися для газових колонок і котлів, а також для вентиляційних каналів. Вони здатні сприяти охолодженню газів, які продукує котел, тоді як утеплені двостінні димоходи забезпечують максимальне збереження температури газів, а це істотна перевага, бо такий чинник зумовлює утворення димової тяги, а це унеможливлює утворення надлишкового конденсату.

Варто звернути увагу на ось що: не рекомендується встановлювати одностінні димоходи на котли з високим ККД, адже це може зумовити виникнення значної кількості конденсату. Також варто пам'ятати, що одностінні системи можуть встановлюватися лише всередині приміщення (промислового приміщення, в приватних та багатоквартирних будинках) або цегляного димаря. 

На відміну від простої конструкції одностінних димоходів, двостінні складаються з двох труб. Зовнішню називають кожухом, а внутрішню – нутром. Такий димохід є утепленим, адже містить шар негорючої вати, яка дуже стійка до високих температур. 

Як одностінні, так і двостінні димарі володіють хорошими експлуатаційними характеристиками. Варто зауважити і те, що утеплений двостінний димар, окрім зносостійкості, відрізняється чудовою пожежною безпекою, що є надзвичайно важливим фактором, адже йдеться про безпеку не лише приміщення, але й людських життів. У зв'язку із цією перевагою двостінний утеплений димар можна встановлювати у лазнях та будинках із дерева.

Обидва варіанти димоходів легко встановлюються, не потребують особливих вмінь та навичок. Вони виглядають досить естетично, не псуючи загальний вигляд будівлі.

Якщо Ви ще не визначилися із тим, якому із димоходів віддати перевагу, зверніться до менеджерів компанії "Сталар". Вони детальніше проінформують Вас про особливості обох товарів, допоможуть підібрати найбільш відповідний варіант саме для Вашого випадку. Якщо ж Ви уже знаєте, що саме Вам потрібно, тоді завітайте до каталогу товарів. Там Ви знайдете багато пропозицій, що можуть Вас зацікавити. У нас оптимальні ціни, хороше обслуговування клієнтів, оперативна оброба замовлення та швидка доставка. Працюємо по всій території України.