Вирощування грибів шампіньйонів – це високорентабельний бізнес у сільському господарстві. Щорічно кожен українець споживає приблизно 1,2 кг грибів, у європейських країнах цей показник є значно вищим. І серед всіх грибів саме шампіньйони мають найвище процентне співідношення. Вони є джерелом багатьох корисних речовин. Білок шампіньйонів надзвичайно легко засвоюється завдяки великому вмісту амінокислот.

Варто відзначити, що процес вирощування будь-яких грибів у домашніх умовах є досить трудомістким, і потрібно докласти максимум зусиль, щоб отримати прибуток. Для вирощування грибів потрібні: компост (досить часто для цього використовують солому), міцелій (посівний матеріал для грибів, його треба купувати у спеціалізованих компаніях, оскільки від його якості залежить схожість грибів), покрівельний матеріал (саме у ньому формується плодове тіло гриба). Досить часто грибні господарства використовують готові грибні блоки.

Зберігати міцелій у закритій упаковці за кімнатної температури можна 1-2 тижні, а в холодильнику – до 3 місяців. Якщо міцелій зберігався у холодильнику, тоді варто потримати його за кімнатної температури 1 добу, щоб адаптувати до посадки.

Приміщення, в якому вирощують гриби, повинно бути чистим, мати належний доступ до чистого повітря, а рівень вологості має становити приблизно 90 %. Також потрібно підтримувати оптимальну температуру залежно від стадії розвитку.

Процес збору грибів здійснюють надзвичайно обережно, оскільки важливо не пошкодити плодове тіло та власне грибницю. Особливістю плодоношення шампіньйонів є те, що за фазою активного врожаю може бути спад і потім знову пожвавлення. Шампіньйони можна вирощувати у закритому та відкритому приміщенні, необхідно підтримувати відповідний температурний режим та рівень вологості.

Насіння грибів шампіньйонів можна придбати у компанії Neotex. Ми виконуємо тільки оптові замовлення. Відмінну якість гарантовано, це підтверджується відповідними висновками СЕС. Спосіб оплати визначається кожним клієнтом в індивідуальному порядку. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Ми знаємо усе про вирощування грибів, тому у разі потреби надамо вичерпну консультацію та забезпечимо постійний інформаційний супровід. У нас Ви знайдете міцелій не тільки шампіньйонів, але й інших грибів, зокрема глив, опеньків, лисичок, шиїтаке, маслюків та ін.

Виростити гриби із міцелію може кожен, необхідно тільки бажання та трішки терпіння. Тому будемо раді нашій співпраці та чекаємо на замовлення!