Колеса є важливою складовою автомобіля. За допомогою стильних дисків Ви зможете значно підкреслити індивідуальність машини, а шини допоможуть забезпечити комфорт і безпеку на дорозі. На колеса припадає найбільше навантаження, тому економити на покришках небажано, адже від них залежить якість поїздки та й цілісність автомобіля.

Літні шини kumho – це високоякісні шини від корейської компанії, які вражають прекрасними властивостями, надійністю та довговічністю. Підприємство було засноване 1960-го року і сьогодні входить в десятку гігантів шинної індустрії. Цій компанії належать кілька заводів і науково-дослідних центрів, що дозволяє виготовляти величезні обсяги шинної продукції та постійно її вдосконалювати.

Асортимент продукції вражає! Компанія пропонує шини для всіх категорій транспорту. Саме це дозволяє автовласникам зробити підбір гуми потрібного типорозміру і купити автошини для літнього і зимового сезону, які демонструють чудові експлуатаційні характеристики. Такі шини також відомі відмінним співвідношення ціни і якості, тому багато хто прагне купити цю гуму не лише через відмінні їздові властивості і великий робочий ресурс.

Варто відзначити те, що, незважаючи на успіх, компанія зовсім не зупиняється на досягнутому. Працівники постійно ведуть роботу над удосконаленням методів і технологій, розробляють і впроваджують інновації в процес виробництва конструкцій і гумових сумішей. Саме тому, незалежно від стану поверхонь в різні сезони, автошини Kumho забезпечують максимально комфортне і безпечне водіння.

Є два види шин Kumho: літні і зимові. Зимові шини відрізняються відмінними зчіпними і гальмівними властивостями на засніжених і зледенілих дорогах завдяки тому, що для їх виробництва використовується гума з підвищеним складом силіки. До того ж їх протекторні малюнки максимально адаптовані до погодних умов, в результаті чого шини відмінно тримають дорогу, забезпечують хорошу керованість і маневреність автомобіля, стійкість на поворотах і високій швидкості.

Спеціальні добавки, які містять літні шини kumho, дозволяють зберегти необхідний рівень жорсткості за високих температур навколишнього середовища і асфальту. Крім того, при перепадах температур під час випадання опадів така шина не втрачає ключових властивостей завдяки формулі гумової суміші, яка в ній міститься. У комплектуючих для літа придумана дренажна система, яка дає можливість швидко вивести вологу з плями контакту, що дає можливість знизити ризик аквапланування.

Придбати літні шини kumho та інші види шин пропонує наша компанія! ProKoleso – це офіційний постачальник шин на територію України. Ми реалізуємо широкий спектр продукції. Детальніше ознайомитись з асортиментом товарів пропонуємо у каталозі. Доставка здійснюється в будь-яку точку України. Для отримання консультації рекомендуємо звертатись за номером, вказаним на сайті.