Посилення стрічкового фундаменту – це шлях до довговічності споруди. Оскільки час помітно діє на усе навколо – і будівлі також не виняток, – то сьогодні спробуємо розібратися у тому, що впливає на фундамент та коли потрібно робити його посилення.

Зовнішня сторона будівлі інтенсивно піддається впливам навколишнього середовища. Хоч фундамент створюється із дуже міцних та надійних матеріалів, проте з часом можуть утворюватися тріщини або деформації, які потребують невідкладного виправлення. В такому разі необхідно здійснити посилення фундаменту.

Варто дуже уважно стежити за зведенням фундаменту, адже це основа всієї будівлі. Потрібно пам'ятати, що легше зміцнити фундамент на початку будівництва, ніж робити це після його зведення.

Чому може з'явитися потреба в посиленні фундаменту?

• якщо фундамент було зведено на насипному грунті, то може відбутися його просідання;

• якщо використовувати неармований будівельний матеріал, то з часом можуть з'явитися тріщини в структурі;

• у тому разі, коли у бетонній плиті відсутній металевий каркас;

• якщо було здійснено неправильні розрахунки навантаження;

• якщо будівля не має дренажної системи водовідведення.

Якщо Ви плануєте надбудову (другого поверху, наприклад), спостерігаєте очевидне порушення цілісності конструкції, просідання елементів споруди, тоді негайно слід здійснити підсилення основи.

Існують різні способи посилення стрічкового фундаменту. Про них поговоримо у наступній статті.

У будь-якому разі, якщо виникла потреба у здійсненні такої процедури, обов'язково необхідно звернутися до спеціалістів, які можуть зробити детальні розрахунки навантаження з урахуванням усіх нюансів. Тільки тоді можна досягнути найкращого результату!

Компанія "ВІКОРТ" пропонує свої послуги з посилення фундаментів. Ми гарантуємо якісну роботу, повернемо Вашій будівлі надійність та довговічність. "ВІКОРТ" діє на підставі державних ліцензій, атестатів та дозволів, наданих Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Державним департаментом пожежної безпеки МНС України, ДП Укрметртестстандарт, Держнаглядохоронпраці та ін. Тому Ви можете бути впевнені у нашому професіоналізмі. Послугами нашої компанії вже успішно скористалася велика кількість клієнтів. Працюємо по всій території України.

Якщо у Вас виникли питання, Ви можете поставити їх менеджерам компанії "ВІКОРТ", які завжди готові проінформувати Вас! Для цього скористайтеся онлайн-формою зв'язку або контактним номером телефону! Звертайтеся, будемо раді стати корисними для Вас!